Obsah fóra AirSpotter.eu AirSpotter.eu
European Plane Spotting and LKTB/ BRQ Spotting Forum
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Přílet Boeingu 767-300 dne 6. 7. 2007

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> Letiště celého světa
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hovňousek



Založen: 14.4.2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Petřvald (u LKMT), Au in der Hallertau (Bavorsko, Německo)

PříspěvekZaslal: so červenec 07, 2007 5:08 pm    Předmět: Přílet Boeingu 767-300 dne 6. 7. 2007 Citovat

Nazdárek lidičky. Dovolte mi, abych se vám pochlubil s jedním včerejším skvostným příletem. Včera, tj. 6. 7. 2007, se k nám na LKMT v pozdních večerních hodinách, asi okolo 22.45, jako náhrada za charter Karthago Airlines dostavil Boeing 767-300 společnosti Air Italy, registrace I-AIGG Razz . Myslíte, že si z vás střílím? Néé, je to tak, a to proto, že jsem se z jednoho dobrého zdroje dozvěděl, že Karthago nemělo letadlo, a tak k nám jednorázově poslali tohodle krasavce. Když jsem včera viděl, že se cosi blíží na přiblížení, tak jsem si původně myslel "Á, Karthaginci letí - nic novýho". Já si totiž myslel, že k nám má původně přiletět B757 za TVS, no ale ouha - vyvedli mě z omylu. Když jsem viděl jak se ten kolos přibližuje a přibližuje na přistání, tak mi moje čelist padala níž a níž, jak jsem zíral na tu obludu. No ale musim uznat, že to byl skvost s motorem o stejném průměru, jako průměr trupu Fokkeru 100. Co dodat? Víc takových skvostů na LKMT...
_________________
__________________________________________
Radim Tyleček, LKMT/EDDM Spotter
www.lkmtspotter.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ondra



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: so červenec 07, 2007 8:26 pm    Předmět: Re: Přílet Boeingu 767-300 dne 6. 7. 2007 Citovat

ale todle je LKTB forum... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hovňousek



Založen: 14.4.2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Petřvald (u LKMT), Au in der Hallertau (Bavorsko, Německo)

PříspěvekZaslal: so červenec 07, 2007 10:06 pm    Předmět: Ondra Citovat

No co, ale když u nás zatim žádný podobný forum nemáme, tak se musim někde pochlubit... Cool
_________________
__________________________________________
Radim Tyleček, LKMT/EDDM Spotter
www.lkmtspotter.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Karel



Založen: 29.3.2007
Příspěvky: 982
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2007 8:24 pm    Předmět: Citovat

Já blahopřeji k zajímavému úlovku, a přeji ještě mnoho dalších. A zase se příště pochlubte, až bude v Mošnově něco nového. Pokud vím, tak vaši radní chystají mohutnou ofenzivu, chtějí do rozvoje letiště vložit velmi mnoho peněz, tak doufám, že tam brzy bude novinek habaděj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hovňousek



Založen: 14.4.2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Petřvald (u LKMT), Au in der Hallertau (Bavorsko, Německo)

PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2007 8:32 pm    Předmět: Karel Citovat

No tak to by mě taky zajímalo, co všechno k nám bude lítat. A pokud k nám budou lítat (jako že mají) nějaký linky, tak ať s pořádnými letadly a ne furt s nějakými maluchy... Ale dík za přání Wink Nicméně, během dvou dnů nás na linkách z Phy poctili svou návštěvou stroje A319 OK-MEL a A320 neznámé registrace (viděl jsem ho sedat ze svýho pokoje), a to z toho důvodu, že se v Ostravě koná v době od 11. do 15. 7. Mistrovství světa v atletice pro atlety do 17 let.
_________________
__________________________________________
Radim Tyleček, LKMT/EDDM Spotter
www.lkmtspotter.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Karel



Založen: 29.3.2007
Příspěvky: 982
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2007 6:34 pm    Předmět: Citovat

Radime, díval jsem se na obrázky na vašem webu, a chci se zeptat - máte tam jen takové malé náhledy, nebo s tím já neumím zacházet, případně mi něco nefunguje? Byla by to škoda, kdyby si je člověk nemohl prohlédnout ve větším rozlišení. A ohledně toho ambiciózního plánu rozvoje OSR jsem opravdu zvědav, jak vše dopadne. Ta částka 700M je sice na první pohled obrovská, ale třeba Brno dává každý rok do MHD větší sumy... A kromě toho, když ji podělíme počtem spojů x počet roků, tak už to zase tolik není. Ale i kdyby ty plány zkončily někde na půli cesty, tak to třeba zase tak úplně marné nebude. Doufám, že nás budete o novinkách informovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hovňousek



Založen: 14.4.2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Petřvald (u LKMT), Au in der Hallertau (Bavorsko, Německo)

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2007 6:50 pm    Předmět: Karel: Citovat

Dobrý den. Jednak Vám děkuji za návštěvu mého webu. Ty malinký náhledy tam jsou schválně proto, aby se mi tam vešlo co nejvíc fotek na malý prostor. Navíc - ani pořádně nevim, jak se to s náhledy dělá Confused Sad . Nicméně, pokud budete chtít, pošlu Vám originál v plné velikosti. Co se týká investice do linek, taky jsem osobně zvědav, jak to dopadne...
_________________
__________________________________________
Radim Tyleček, LKMT/EDDM Spotter
www.lkmtspotter.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
j.ree



Založen: 19.8.2007
Příspěvky: 209
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2007 11:22 pm    Předmět: Citovat

Karel napsal:
Radime, díval jsem se na obrázky na vašem webu, a chci se zeptat - máte tam jen takové malé náhledy, nebo s tím já neumím zacházet, případně mi něco nefunguje? Byla by to škoda, kdyby si je člověk nemohl prohlédnout ve větším rozlišení. A ohledně toho ambiciózního plánu rozvoje OSR jsem opravdu zvědav, jak vše dopadne. Ta částka 700M je sice na první pohled obrovská, ale třeba Brno dává každý rok do MHD větší sumy... A kromě toho, když ji podělíme počtem spojů x počet roků, tak už to zase tolik není. Ale i kdyby ty plány zkončily někde na půli cesty, tak to třeba zase tak úplně marné nebude. Doufám, že nás budete o novinkách informovat.


Zdravím, taky se připojuju do fora. Informovat vas bude v nejblizsi dobe nove spusteny spottersky web o lkmt. Jeste to musim lehce doladit a pak to rozjedem Wink
_________________
www.lkmt.cz | j.ree
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> Letiště celého světa Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com