Obsah fóra AirSpotter.eu AirSpotter.eu
European Plane Spotting and LKTB/ BRQ Spotting Forum
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

SPAM

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> Náměty na zlepšení a vzkazy spotterům/redakci.
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JackBrno



Založen: 5.12.2007
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 1:31 pm    Předmět: SPAM Citovat

Vzhedem k množícímu se nechutnému spamu, nestálo by za to schvalovat registraci nových členů, případně zavést k odeslání nového příspěvku nutnost opsat kontrolní antispamový obrázek?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 3:09 pm    Předmět: Citovat

V poslední době spamroboti napadají forum neuvěřitelně často, a proto jsem dal na Vaši radu a přepnul na potvrzení registrace administrátorem, zřejmě se ale také pokusím využít některou z fint, na které dal odkaz Karel v jiném topicu. Snad bude pokoj od otravných příspěvků...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JackBrno



Založen: 5.12.2007
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 9:59 pm    Předmět: Citovat

Super, určitě to tady bude vypadat lépe! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
j.ree



Založen: 19.8.2007
Příspěvky: 209
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 11:04 am    Předmět: Citovat

marku preji ti v boji pevne nervy, na foru lkmt.cz jsem registraci po potvrzeni adminem taky zapnul a v mailu bylo nescetne toho. je to humus, proto jsem ho zrusil. Kuknu po jinem foru a pokud neco najdu, dam vedet.
_________________
www.lkmt.cz | j.ree
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 9:57 am    Předmět: nové okno Citovat

To admin: prosímtě zařiď, ať se nový odkaz otvíraný z fóra otevře v novém okně. Přišel jsem tak už o mnoho rozepsaných příspěvků. Píšu, chcu se na něco podívat někde jinde, kliknu na odkaz a už se k rozepsanému textu nevrátím, je nenávratně pryč a když je delší, většinou už se mi nechce to psát znovu. To lze zajistit jednoduchou funkcí.
Dík
Slávek
Návrat nahoru
j.ree



Založen: 19.8.2007
Příspěvky: 209
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 12:58 pm    Předmět: Citovat

4slavek: admin to bude muset v te hore kodu najit co dela co. Nabizim proto adminovi pomoc.
_________________
www.lkmt.cz | j.ree
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 5:55 pm    Předmět: Citovat

slávek: Podívám se a pokusím se nalézti řešení. Mně osobně se po kliknutí na odkaz ve fóru otevře v novém okně bez jakéhokoliv nastavování (používám Mozilla Firefox). Budu se snažit problém odstranit.
j.ree: Pomocí v žádném případě nepohrdnu.
Tak mě napadá, že by třeba bylo možné i přejít na vyšší verzi fóra... Sice mám celkem obavy se "vrtat" v nastavení, ale pokud byste souhlasili, bylo by možné upgradovat na vyšší model Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 6:26 pm    Předmět: Citovat

nevrtej do toho, naučím se resp. zafixuju si otevírání nového okna v prohlížeči dřív než někam polezu, nebo prošmejdím nastavení v IE.
Prosim co je ta relace BRQ - CIA? Nějaká blbost ne?
Návrat nahoru
JackBrno



Založen: 5.12.2007
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 12:24 pm    Předmět: Citovat

slávek napsal:
nevrtej do toho, naučím se resp. zafixuju si otevírání nového okna v prohlížeči dřív než někam polezu, nebo prošmejdím nastavení v IE.
Prosim co je ta relace BRQ - CIA? Nějaká blbost ne?


Nevím jak to děláš, ale v této diskuzi a všech ostatních založených na stejném systému se každý link automaticky otevírá v novém okně. Speciálně v IE6 i IE7 to tak funguje a to v základním nastavení. Jinak linka BRQ-CIA od RYanu by vůbec nemusel být blbost, proč si to myslíš? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 2:10 pm    Předmět: link Citovat

Ano, uznal jsem svoji chybu a už jsem Markovi psal. ať se tím nezabývá. BRQ-CIA by asi už bylo halasně vytrubováno do světa, pokud by bylo oficiálně potvrzeno. Toto se zdá fake, neboť na uvedené relaci neexistují žádné spoje. Kdyby to byla realita, bulo by to krásné... anyway
Slávek
Návrat nahoru
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 2:45 pm    Předmět: BRQ-CIA Citovat

http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=048&r=mfjiznimorava&c=922210
Už se to klubéééé...
S.
Návrat nahoru
JackBrno



Založen: 5.12.2007
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 4:34 pm    Předmět: Re: link Citovat

To už je pár dní starý článek. Ale víš, že Ryanair právě naopak NIKDY nevytrubuje plány do světa a do poslední chvíle tvrdí, že to není potvrzené. Takže pokud se rozhodne BRQ-CIA otevřít, tak se to oficiálně dozvíme chvíli předem, stejně jako dříve GRO. Určitě ale každá pravidelná linka je velké plus, takže doufám, že to bude realita, i když to pro mě vlastně bude práce navíc Smile Vzhledem k tomu, že šéf Ryanairu tu linku nijak nevyvracel, tak myslím, že šance je dost velká. Ale necháme se překvapit, stejně by to bylo nejspíš asi až po sezóně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 5:15 pm    Předmět: Citovat

Musíš si řikat s klasikem..."práce šlechtí"... Buď rád že ji máš. Horší by bylo, kdyby práce nebylo. No beztak se tam nepřetrhnete při tomdletom zimním provozu. Asi...
S.
Návrat nahoru
j.ree



Založen: 19.8.2007
Příspěvky: 209
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 6:11 pm    Předmět: Citovat

jsem ve spravnem tematu kurna? Very Happy
_________________
www.lkmt.cz | j.ree
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> Náměty na zlepšení a vzkazy spotterům/redakci. Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com