Obsah fóra AirSpotter.eu AirSpotter.eu
European Plane Spotting and LKTB/ BRQ Spotting Forum
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nové linky
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> LKTB/BRQ Spotting
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JackBrno



Založen: 5.12.2007
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2012 6:54 am    Předmět: Nové linky Citovat

Prý se v blízké době chystá do Brna Danube Wings, mělo by se jednat o Košice - Brno -Stuttgart a Košice - Brno - Mnichov. A ještě jsou zvěsti o Zadaru. Takže se asi dočkáme drobného oživení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kuba.biker



Založen: 4.8.2007
Příspěvky: 265
Bydliště: OPO

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2012 9:43 am    Předmět: Re: Nové linky Citovat

JackBrno napsal:
Prý se v blízké době chystá do Brna Danube Wings, mělo by se jednat o Košice - Brno -Stuttgart a Košice - Brno - Mnichov. A ještě jsou zvěsti o Zadaru. Takže se asi dočkáme drobného oživení.


Stuttgart? Z jakého důvodu právě tohle město?
Mnichov by byl fajn, ale ty přelety BRQ-KSC... Rolling Eyes
Tušíte někdo, o kolik tohle mezipřistání může prodražit celkové náklady na sedačku?
Když tak nad tím přemýšlím, zdá se mi, že DW se snaží dostat k dotacím hned ze dvou krajů (JMK a Košický samosprávny kraj) A pokud mají ve Stuttgartu nějaké incentivy pro dopravce rozlétávající nové destinace, tak by z toho teoreticky mohli zaflikovat ztrátu (nedělám si iluze o počtu pax).... Co myslíte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne září 09, 2012 1:02 pm    Předmět: Citovat

Stuttgart je partnerské město tzv.sister city. Jsou tam určité vazby magistrátní, kulturní, i jiné. Možná by to once a week žilo. To mezipřistání pro trať 1000km myslím na závadu není, pokud crew nepůjde na "kafe". dá se stihnout do 20 minut.
Návrat nahoru
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne září 09, 2012 1:10 pm    Předmět: Citovat

to kuba: jaký přelety máš na mysli? DW je slovenská společnost a na košicích bázuje. Je to jejich projekt mezipřisztát na BRQ a dobrat pax. Za mých mladých let se s mezipřistáním létalo u ČSA zcela běžně. např. Brno-Ostrava-Košice a jiná.
Návrat nahoru
kuba.biker



Založen: 4.8.2007
Příspěvky: 265
Bydliště: OPO

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2012 7:10 pm    Předmět: Citovat

slávek napsal:
to kuba: jaký přelety máš na mysli? DW je slovenská společnost a na košicích bázuje. Je to jejich projekt mezipřisztát na BRQ a dobrat pax. Za mých mladých let se s mezipřistáním létalo u ČSA zcela běžně. např. Brno-Ostrava-Košice a jiná.


Bázuje pokud vím v BTS.
Budu-li vycházet ze stávajícího letového řádu, muselo by se letět BTS (7:00) - KSC (7:50/8:20) - BRQ (9:10/9:40) - STR/MUC (10:40/11:10) - BRQ (12:10/12:40) - KSC (13:30/14:00) - BTS (14:50). Je to docela krkolomné, ale proč ne. Mám však obavy, kolik lidí poletí z KSC do MUC nebo STR, když DW "neumí" codeshare s LH. Tady se bude velmi těžko konkurovat Austrianu. Point to point cestujících podle mého nebude zas tak moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 12:14 am    Předmět: Citovat

no krkolomný to je a zvlášť když to nebude 1-5. Já jsem pořád tajně doufal že MUC otevře LH, když tady před časem jednali přímo v Brně. Mají tady vytěžovací středisko a call centrum... a ví že brno na nějaký velký hub nalítávat potřebuje.
Návrat nahoru
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 12:18 am    Předmět: Citovat

no a taky MUC v 10.40 bez codeshare je nahovno že áno? Lítat to P2P je ztracený, kdo by tam co dělal v MUC? zase tak krásný město to není. jednou za život a stačí...
Návrat nahoru
trainzak



Založen: 9.8.2010
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 7:20 am    Předmět: Citovat

Pro mě by ta linka byla atraktivní pouze ve směru BRQ-KSC Smile
Ale otázka je, kolik ta letenka bude stát, že? Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 8:22 am    Předmět: Citovat

no ze srovnání s ostatními se dá odhadnout tak kolem 40 Jurů= ticíc ká
Návrat nahoru
kuba.biker



Založen: 4.8.2007
Příspěvky: 265
Bydliště: OPO

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 9:42 am    Předmět: Citovat

slávek napsal:
no ze srovnání s ostatními se dá odhadnout tak kolem 40 Jurů= ticíc ká



BTS-KSC prodávají jako promo již od 39 EUR/one way = zpátečka pod 100 EUR mi připadá jako velmi příjemná cena...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 2:04 pm    Předmět: Citovat

Velmi zajímavá zpráva, obzvláště v této době, kdy se již delší dobu nic zajímavějšího neděje.
Osobně bych uvítal všechny tři směry (BRQ-KSC, BRQ-MUC i BRQ-STR). Tudíž pokud by se cena pohybovala do těch sto euro za zpátečku, asi bych se příliš dlouho nerozmýšlel a nějaký výlet si udělal. Otázkou samozřejmě je, jak by to létalo často. Předpokládám, že dvoudenní frekvence jakou měl svého času Cirrus to asi nebude. Každopádně si myslím, že pokud by takto posbírali pasažéry ze dvou letišť, tak to ATR-72 by plnit asi mohli. Uvidíme. Díky za povzbuzující info!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JackBrno



Založen: 5.12.2007
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 5:42 pm    Předmět: Citovat

slávek napsal:
no a taky MUC v 10.40 bez codeshare je nahovno že áno? Lítat to P2P je ztracený, kdo by tam co dělal v MUC? zase tak krásný město to není. jednou za život a stačí...


Oktoberfest je každý rok a nemá chybu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 10:20 pm    Předmět: Citovat

kolik je takovejch co chlastají pivo po putnách? ti linku neudrží...
Návrat nahoru
Jan Vojtek



Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2012 11:39 am    Předmět: Citovat

Teď zrovna jsem o tom chtěl napsat, páč jsem si toho všiml na FB na jejich strance, ze o tom nekdo drbe, a ejhle, on je tu o tom uz topic Very Happy

Sam jsem o DW do Brna uz nekolikrat uvazoval. Podle me ty linky do nemecka by mohli fungovat dobre, kdyby DW byla tak schopna a zaridila C/S s LH, ovsem podle jejich predchozich aktivit my spis prijde ze ne... Pokud ovsem C/S nebude, typoval bych to na typicky vystrel DW, klasika stylu otevrem linku, za tri mesice do kytek. Ovsem verim, ze dvakrat tydne ATR72 by se i do STR naplnila, stejne jako uz leta verim, ze by se dvakrat tydne naplnila treba i do KUN nebo VNO. Ovsem to je off topic. Jinak urcity potencial tu podle me urcite je i na usek BRQ-KSC, o te lince jsem vzdycky snil Very Happy V posledni dobe se mi ale celkove zda, ze se deje neco, co uz jsem driv predvidal...

Jinak to v Brzske dobe znamena konkretneji co? Vi nekdo? A odkud ta informace jinak pochazi?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kuba.biker



Založen: 4.8.2007
Příspěvky: 265
Bydliště: OPO

PříspěvekZaslal: st září 19, 2012 6:58 pm    Předmět: Citovat

Tohle by mohla být šance pro Brno:
http://www.austrianwings.info/2012/09/lufthansa-gruendet-neuen-konzernbilligflieger/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> LKTB/BRQ Spotting Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com