Obsah fóra AirSpotter.eu AirSpotter.eu
European Plane Spotting and LKTB/ BRQ Spotting Forum
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Red Tails

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> Letecké weby, knihy, filmy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: út listopad 15, 2011 8:41 pm    Předmět: Red Tails Citovat

Už to vypadá, že film Red Tails, který se mimo jiné natáčel i na letišti v Milovicích, dostává jasné kontury a v lednu 2012 půjde do kin (přinejmenším amerických, kdy u nás, těžko soudit).
Trailer k filmu vypadá velice schopně, i když je pravda, že některé záběry jsou snad až moc předigitalizované (chvílemi to je spíše jako počítačová hra), nicméně asi bychom měli být rádi za každý letecký film. Byť mám stále obavu, že v tom videu je to nejlepší z celého filmu (jak to bohužel dost často bývá). Ale uvidíme.
Nuže, zde se můžete pokochat velmi pěkným sestřihem, má skvělý spád: http://youtu.be/mklOM5HHDgA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: st listopad 16, 2011 11:13 am    Předmět: Re: Red Tails Citovat

MarekV napsal:
Už to vypadá, že film Red Tails, který se mimo jiné natáčel i na letišti v Milovicích, dostává jasné kontury a v lednu 2012 půjde do kin (přinejmenším amerických, kdy u nás, těžko soudit).
Trailer k filmu vypadá velice schopně, i když je pravda, že některé záběry jsou snad až moc předigitalizované (chvílemi to je spíše jako počítačová hra), nicméně asi bychom měli být rádi za každý letecký film. Byť mám stále obavu, že v tom videu je to nejlepší z celého filmu (jak to bohužel dost často bývá). Ale uvidíme.
Nuže, zde se můžete pokochat velmi pěkným sestřihem, má skvělý spád: http://youtu.be/mklOM5HHDgA


No nevím... přijde mi to hodně umělý, ale já jsem pamětníkem prastarých leteckých filmů "Perutě pomsty" " Memfis Belle" nebo naši vynikající "Nebeští jezdci" a to byly ještě zcela reálný záběry i když mnohdy taky v kulisách.. Todle je fakt přeakčnělý a předigitalizovaný a příběh se v to zřejmě bude zcela ztrácet, stejně jako ve všech moderních střílečkách. Ona to vlastně taková nákladně vypravená střílečka je.
Návrat nahoru
bumper



Založen: 29.9.2008
Příspěvky: 168
Bydliště: Brno - LKCM

PříspěvekZaslal: pá listopad 18, 2011 12:12 pm    Předmět: Re: Red Tails Citovat

Tohle vypadá, že to překoná i takovou mega sračku jako byl Pearl Harbor Sad Zlaté staré válečné filmy...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá listopad 18, 2011 4:50 pm    Předmět: Citovat

američani v současnosti už nejsou schopni natočit dobrý film , když většina složitěji hratelných záběrů je digitalizována. Tak vznikne, jak bumper správně podotkl, megasračka nedívatelná a v dabingu se pak ještě k tomu v každé pronesené větě musí vyslovit magické .... dobrá práce ...

Embarassed
Návrat nahoru
kuba.biker



Založen: 4.8.2007
Příspěvky: 265
Bydliště: OPO

PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2011 12:19 am    Předmět: Citovat

slávek napsal:
američani v současnosti už nejsou schopni natočit dobrý film , když většina složitěji hratelných záběrů je digitalizována. Tak vznikne, jak bumper správně podotkl, megasračka nedívatelná a v dabingu se pak ještě k tomu v každé pronesené větě musí vyslovit magické .... dobrá práce ...

Embarassed


Kdyby nic jiného, tak natáčení toho filmu byla naprostá bomba. Byl jsem u toho a ač nejsem fanda vojenských letadel, vidět naživo B17 a lowpass trojice Mustangů je super zážitek...

Stejně tak rád vzpomínám i na natáčení Casina Royale (jinak taktéž megasračky Wink )na Ruzyni; byl rok 2006 a já jsem ze střechy parkingu C fascinovaně koukal na "jezevčíka" A340-600 Virgin Atlantic zaparkovaného spolu s B732 a A310 u prstu A... Kde je těm časům konec!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bumper



Založen: 29.9.2008
Příspěvky: 168
Bydliště: Brno - LKCM

PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2011 1:00 pm    Předmět: Citovat

kuba.biker napsal:
Kdyby nic jiného, tak natáčení toho filmu byla naprostá bomba.


To je právě tím víc smutné, na natáčení se kocháš naprostou parádou reálných dobových mašin a v kině pak uvidíš nejlépe v 3D s pořádnou zásobárnou popcornu, klasickou srajdu téhle doby...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> Letecké weby, knihy, filmy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com