Obsah fóra AirSpotter.eu AirSpotter.eu
European Plane Spotting and LKTB/ BRQ Spotting Forum
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Tradicni otazka: Ktery?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> Radiokorespondence
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
trainzak



Založen: 9.8.2010
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: út srpen 24, 2010 3:38 pm    Předmět: Citovat

Také se mi nechce zakládat nové vlákno, ale hodí se to sem - udělal jsem recenzi Unidenu UBC30XLT včetně videa, takže kdo má zájem, může posoudit, zda se mu bude hodit:

http://sharpwings.blogspot.com/2010/08/radioscanner-uniden-bearcat-ubc30xlt.html#more
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá květen 27, 2011 7:07 pm    Předmět: Citovat

Dnes jsem si ho objednal a už se na něj těším. Využiji ho zřejmě i při mých plavbách po Vltavě a Labi. Dík za recenzi...
Návrat nahoru
trainzak



Založen: 9.8.2010
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: po květen 30, 2011 8:08 pm    Předmět: Citovat

Tak přeji, ať ti dobře slouží Smile

Je super, že i po roce to je nejlepší low-endový scanner.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2011 1:29 pm    Předmět: Citovat

tak už ho mám doma... později poreferuju jestli ze žabin pochytám BRQ TWR nebo jestli budu muset bastlit nějakou základnovou anténu. Uvidíme jestli uslyšíme. Zatím nabíjím akece. BRQ RADAR asi bude bez problémů, šine se mi to nad hlavou tam i z5 od rána do večera.
Návrat nahoru
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2011 2:40 pm    Předmět: Citovat

Tak Tuřany bohužel nepochytám, mám to vzduchem 11 km a jsem v dolíku. Zkusím nějakou citlivější anténu. Přelety slyším, ale zase jenom komunikaci z letadla dolů... no pohraju si s tím. U plotu s tím asi problém nebude doufám.
Návrat nahoru
JackBrno



Založen: 5.12.2007
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2011 4:02 pm    Předmět: Citovat

slávek napsal:
tak už ho mám doma... později poreferuju jestli ze žabin pochytám BRQ TWR nebo jestli budu muset bastlit nějakou základnovou anténu. Uvidíme jestli uslyšíme. Zatím nabíjím akece. BRQ RADAR asi bude bez problémů, šine se mi to nad hlavou tam i z5 od rána do večera.


Ze Žabin je to celkem problém, pokud to není vysoko na paneláku. Já jsem býval kousek dál, ale taky výš v Bystrci a Tuřany (věž a radar) jsem chytal hodně špatně na balkóně a v bytě teprve potom, co jsem na střechu umístil stacionární anténu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> Radiokorespondence Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com