AirSpotter.eu Forum Index AirSpotter.eu
European Plane Spotting and LKTB/ BRQ Spotting Forum
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Přílet Boeingu 767-300 dne 6. 7. 2007

 
Post new topic   Reply to topic    AirSpotter.eu Forum Index -> Letiště celého světa
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Hovňousek



Joined: 14 Apr 2007
Posts: 23
Location: Petřvald (u LKMT), Au in der Hallertau (Bavorsko, Německo)

PostPosted: Sat Jul 07, 2007 5:08 pm    Post subject: Přílet Boeingu 767-300 dne 6. 7. 2007 Reply with quote

Nazdárek lidičky. Dovolte mi, abych se vám pochlubil s jedním včerejším skvostným příletem. Včera, tj. 6. 7. 2007, se k nám na LKMT v pozdních večerních hodinách, asi okolo 22.45, jako náhrada za charter Karthago Airlines dostavil Boeing 767-300 společnosti Air Italy, registrace I-AIGG Razz . Myslíte, že si z vás střílím? Néé, je to tak, a to proto, že jsem se z jednoho dobrého zdroje dozvěděl, že Karthago nemělo letadlo, a tak k nám jednorázově poslali tohodle krasavce. Když jsem včera viděl, že se cosi blíží na přiblížení, tak jsem si původně myslel "Á, Karthaginci letí - nic novýho". Já si totiž myslel, že k nám má původně přiletět B757 za TVS, no ale ouha - vyvedli mě z omylu. Když jsem viděl jak se ten kolos přibližuje a přibližuje na přistání, tak mi moje čelist padala níž a níž, jak jsem zíral na tu obludu. No ale musim uznat, že to byl skvost s motorem o stejném průměru, jako průměr trupu Fokkeru 100. Co dodat? Víc takových skvostů na LKMT...
_________________
__________________________________________
Radim Tyleček, LKMT/EDDM Spotter
www.lkmtspotter.eu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Ondra



Joined: 28 Mar 2007
Posts: 99

PostPosted: Sat Jul 07, 2007 8:26 pm    Post subject: Re: Přílet Boeingu 767-300 dne 6. 7. 2007 Reply with quote

ale todle je LKTB forum... Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Hovňousek



Joined: 14 Apr 2007
Posts: 23
Location: Petřvald (u LKMT), Au in der Hallertau (Bavorsko, Německo)

PostPosted: Sat Jul 07, 2007 10:06 pm    Post subject: Ondra Reply with quote

No co, ale když u nás zatim žádný podobný forum nemáme, tak se musim někde pochlubit... Cool
_________________
__________________________________________
Radim Tyleček, LKMT/EDDM Spotter
www.lkmtspotter.eu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Karel



Joined: 29 Mar 2007
Posts: 982
Location: Brno

PostPosted: Mon Jul 09, 2007 8:24 pm    Post subject: Reply with quote

Já blahopřeji k zajímavému úlovku, a přeji ještě mnoho dalších. A zase se příště pochlubte, až bude v Mošnově něco nového. Pokud vím, tak vaši radní chystají mohutnou ofenzivu, chtějí do rozvoje letiště vložit velmi mnoho peněz, tak doufám, že tam brzy bude novinek habaděj.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Hovňousek



Joined: 14 Apr 2007
Posts: 23
Location: Petřvald (u LKMT), Au in der Hallertau (Bavorsko, Německo)

PostPosted: Mon Jul 09, 2007 8:32 pm    Post subject: Karel Reply with quote

No tak to by mě taky zajímalo, co všechno k nám bude lítat. A pokud k nám budou lítat (jako že mají) nějaký linky, tak ať s pořádnými letadly a ne furt s nějakými maluchy... Ale dík za přání Wink Nicméně, během dvou dnů nás na linkách z Phy poctili svou návštěvou stroje A319 OK-MEL a A320 neznámé registrace (viděl jsem ho sedat ze svýho pokoje), a to z toho důvodu, že se v Ostravě koná v době od 11. do 15. 7. Mistrovství světa v atletice pro atlety do 17 let.
_________________
__________________________________________
Radim Tyleček, LKMT/EDDM Spotter
www.lkmtspotter.eu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Karel



Joined: 29 Mar 2007
Posts: 982
Location: Brno

PostPosted: Mon Aug 13, 2007 6:34 pm    Post subject: Reply with quote

Radime, díval jsem se na obrázky na vašem webu, a chci se zeptat - máte tam jen takové malé náhledy, nebo s tím já neumím zacházet, případně mi něco nefunguje? Byla by to škoda, kdyby si je člověk nemohl prohlédnout ve větším rozlišení. A ohledně toho ambiciózního plánu rozvoje OSR jsem opravdu zvědav, jak vše dopadne. Ta částka 700M je sice na první pohled obrovská, ale třeba Brno dává každý rok do MHD větší sumy... A kromě toho, když ji podělíme počtem spojů x počet roků, tak už to zase tolik není. Ale i kdyby ty plány zkončily někde na půli cesty, tak to třeba zase tak úplně marné nebude. Doufám, že nás budete o novinkách informovat.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Hovňousek



Joined: 14 Apr 2007
Posts: 23
Location: Petřvald (u LKMT), Au in der Hallertau (Bavorsko, Německo)

PostPosted: Mon Aug 13, 2007 6:50 pm    Post subject: Karel: Reply with quote

Dobrý den. Jednak Vám děkuji za návštěvu mého webu. Ty malinký náhledy tam jsou schválně proto, aby se mi tam vešlo co nejvíc fotek na malý prostor. Navíc - ani pořádně nevim, jak se to s náhledy dělá Confused Sad . Nicméně, pokud budete chtít, pošlu Vám originál v plné velikosti. Co se týká investice do linek, taky jsem osobně zvědav, jak to dopadne...
_________________
__________________________________________
Radim Tyleček, LKMT/EDDM Spotter
www.lkmtspotter.eu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
j.ree



Joined: 19 Aug 2007
Posts: 209
Location: Ostrava

PostPosted: Sun Aug 19, 2007 11:22 pm    Post subject: Reply with quote

Karel wrote:
Radime, díval jsem se na obrázky na vašem webu, a chci se zeptat - máte tam jen takové malé náhledy, nebo s tím já neumím zacházet, případně mi něco nefunguje? Byla by to škoda, kdyby si je člověk nemohl prohlédnout ve větším rozlišení. A ohledně toho ambiciózního plánu rozvoje OSR jsem opravdu zvědav, jak vše dopadne. Ta částka 700M je sice na první pohled obrovská, ale třeba Brno dává každý rok do MHD větší sumy... A kromě toho, když ji podělíme počtem spojů x počet roků, tak už to zase tolik není. Ale i kdyby ty plány zkončily někde na půli cesty, tak to třeba zase tak úplně marné nebude. Doufám, že nás budete o novinkách informovat.


Zdravím, taky se připojuju do fora. Informovat vas bude v nejblizsi dobe nove spusteny spottersky web o lkmt. Jeste to musim lehce doladit a pak to rozjedem Wink
_________________
www.lkmt.cz | j.ree
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    AirSpotter.eu Forum Index -> Letiště celého světa All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group