AirSpotter.eu Forum Index AirSpotter.eu
European Plane Spotting and LKTB/ BRQ Spotting Forum
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Ruský chartery
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Post new topic   Reply to topic    AirSpotter.eu Forum Index -> LKTB/BRQ Spotting
View previous topic :: View next topic  
Author Message
slávek
Guest





PostPosted: Mon Jan 06, 2014 8:31 am    Post subject: Reply with quote

Omlouvám se, že jsem tady za blbce, nějak mi zahaproval zeměpis Italie a popletl jsem Bolognu s Milánem, jak Marek správně poznal. Nicméně si pořád myslím že linka obnovena nebude. To naše letiště je nešťastná věc hlavně svojí polohou. Jistě b\ ale pro rozvoj létání k nám šlo udělat víc...
Back to top
Hansb



Joined: 28 Mar 2007
Posts: 212
Location: BRQ/LKTB

PostPosted: Mon Jan 06, 2014 8:27 pm    Post subject: Reply with quote

Pozítří nás letos čeká asi největší nadílka charterů v jeden den, tak hlavně doufám, že nebude tak otřesná mlha, jak v ostatní dny.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
MarekV
Site Admin


Joined: 25 Mar 2007
Posts: 1589
Location: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PostPosted: Sun Nov 30, 2014 1:12 pm    Post subject: Reply with quote

Zvýšeného provozu v souvislosti s "ruskými chartery v zimě 2014/2015" se velice pravděpodobně nedočkáme. Už v zimě předchozí tu toho moc nebylo. Zatím jediné, na co jsem narazil, je změna typu na pravidelné lince UTairu dne 10. ledna 2015, kdy by měl letět Boeing 737-800.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
slávek
Guest





PostPosted: Sun Nov 30, 2014 6:05 pm    Post subject: Reply with quote

No, myslím že pro sebevědomé Rusy na které si stále víc a víc EU vyskakuje není potřeba k nám jezdit. V KLV to spadlo o 50% a ČSA na nezájem na linkách do RF úplně zkolabovaly. Prostě Rusové už o cestování k nám nestojí. Je to škoda, ale je to tak. Podle přísloví... kdo jinému jámu kopá sám do ní padá...Bylo, je a bude.
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    AirSpotter.eu Forum Index -> LKTB/BRQ Spotting All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Page 8 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group