Obsah fóra AirSpotter.eu AirSpotter.eu
European Plane Spotting and LKTB/ BRQ Spotting Forum
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Spotterska 24
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> LKTB/BRQ Spotting
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JirKa



Založen: 18.6.2007
Příspěvky: 106
Bydliště: Luhačovice a Brno

PříspěvekZaslal: ne červen 24, 2007 9:33 am    Předmět: Citovat

Tak co, jsou uz nejake nove informace k zverejneni? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
bugr



Založen: 25.6.2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 1:27 pm    Předmět: Citovat

JirKa napsal:
Diky za rychle odpovedi.

- Tak na pocet lidi jsem fakt zvedavy, kolem 15 vypada fajn.
- Taky to planuju na 24 non stop, jeste musim prehodit zubare, takze snad mi do toho nic nevleze
- Mimochodem nemate nekdo tip, kde si na dva dny v brne za poplatek pujcit teleobjektiv na Nikona (nejlepe AF-S a staci i obyc 55-200)?



já objektiv sebou beru ale budu asi jen filmovat tak ho můžu půjčit, akorát trochu zlobí, v jednom místě se zasekává, hned po akci ho budu reklamovat
_________________
http://www.planesvideo.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JirKa



Založen: 18.6.2007
Příspěvky: 106
Bydliště: Luhačovice a Brno

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 1:32 pm    Předmět: Citovat

bugr napsal:
JirKa napsal:
Diky za rychle odpovedi.

- Tak na pocet lidi jsem fakt zvedavy, kolem 15 vypada fajn.
- Taky to planuju na 24 non stop, jeste musim prehodit zubare, takze snad mi do toho nic nevleze
- Mimochodem nemate nekdo tip, kde si na dva dny v brne za poplatek pujcit teleobjektiv na Nikona (nejlepe AF-S a staci i obyc 55-200)?



já objektiv sebou beru ale budu asi jen filmovat tak ho můžu půjčit, akorát trochu zlobí, v jednom místě se zasekává, hned po akci ho budu reklamovat


Jeee...tak to by byla parada. Budu vdecny, kdyz si ho budu moct pujcit. Ikdyz ten muj fotacek na nem bude vypadat jako spunt na flasce. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
bugr



Založen: 25.6.2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 1:51 pm    Předmět: Citovat

já hlavně řešim jak tam dorazit, myslel jsem stylově letecky ale to bych si nemoh vzít tolik věcí, by mě asi se štafličkama do ATR nepustili Smile)
_________________
http://www.planesvideo.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JirKa



Založen: 18.6.2007
Příspěvky: 106
Bydliště: Luhačovice a Brno

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 1:57 pm    Předmět: Citovat

bugr napsal:
já hlavně řešim jak tam dorazit, myslel jsem stylově letecky ale to bych si nemoh vzít tolik věcí, by mě asi se štafličkama do ATR nepustili Smile)


Hmm...tak sice nevim na kolik to momentalne vyjde, ale asi by se ten stylovy prilet docela prodrazil, ne? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 11:20 am    Předmět: Citovat

Tak druhý ročník spotterské 24 hodinovky úsěšně za námi! Účast nebývalého rozsahu, což mě velice potěšilo.
Hlavně bych ale chtěl poděkovat za ten fantastický dort!! Nádhera, děkuju mockrát!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JirKa



Založen: 18.6.2007
Příspěvky: 106
Bydliště: Luhačovice a Brno

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 1:33 am    Předmět: Citovat

Vim, ze jsem neco slibil a zatim nesplnil (zasveceni vi o cem je rec), ale vzhledem k nejruznejsim komplikacim (vcetne chirurgicke operace, ale nechci se na to vymlouvat) se to protahlo a zatim jsem se alespon v jedne me recenzi o 2.spotterske v jedne vete zminil. Nemuzu sem sice vylepit cely clanek (ktery by sam o sobe byl naprosto off-topic), ale posilam alespon zaver. Pokud by nekoho zajimal clanek v celem zneni, muze si zakoupit nebo jinym zpusobem sehnat cislo 8/07 casopisu Mobility.


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: út prosinec 25, 2007 10:26 pm    Předmět: Citovat

S páně bugrovým svolením si dovoluji upozornit na odkaz, odkud se dá stáhnout video, které maestro bugr nafilmoval během Spotterské 24 hodinovky! Je to opravdu nádherné pokoukání, něco uplně jiného než koukat na statické fotografie. Osobně jsem byl nadšen, když jsem viděl provoz na LKTB v pohybu a koukal jsem na toto video snad tři hodiny dokola v kuse.
Takže tímto bugrovi děkuji za krásný materiál!
Link na stažení je zde: http://www.bugr.savana.cz/videomimohokeje/spotterska%2024%202007.divx (Video má cca 267 MB).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JirKa



Založen: 18.6.2007
Příspěvky: 106
Bydliště: Luhačovice a Brno

PříspěvekZaslal: út prosinec 25, 2007 10:32 pm    Předmět: Citovat

MarekV napsal:
S páně bugrovým svolením si dovoluji upozornit na odkaz, odkud se dá stáhnout video, které maestro bugr nafilmoval během Spotterské 24 hodinovky! Je to opravdu nádherné pokoukání, něco uplně jiného než koukat na statické fotografie. Osobně jsem byl nadšen, když jsem viděl provoz na LKTB v pohybu a koukal jsem na toto video snad tři hodiny dokola v kuse.
Takže tímto bugrovi děkuji za krásný materiál!
Link na stažení je zde: http://www.bugr.savana.cz/videomimohokeje/spotterska%2024%202007.divx (Video má cca 267 MB).


Jj, je to super videt i z jineho nez foto pohledu. Smile
Jinak uz se tesim na dalsi pokracovani teto legendarni akce. Wink
_________________
JirKa

Fotogalerie (nejen letecká)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
JirKa



Založen: 18.6.2007
Příspěvky: 106
Bydliště: Luhačovice a Brno

PříspěvekZaslal: po květen 05, 2008 10:36 am    Předmět: Citovat

Zdravim vsechny, mel bych dotaz, jestli uz jste nejak uvazovali o terminu letosni S24?
_________________
JirKa

Fotogalerie (nejen letecká)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: po květen 05, 2008 9:07 pm    Předmět: Citovat

JirKa: O termínu se již trošičku uvažovalo, nicméně konkrétní datum ještě vymyšleno není. Ale s ohledem na pracující spottery bude s největší pravděpodobností vybrán víkend, aby se mohlo zúčastnit co nejvíc lidí, neboť jak psal Slávek v souvislosti s grilovačkou v Ostravě, v týdnu by přijeli jen studenti, popřípadě by si člověk musel vzít dovolenou, takže tímto chceme vyjít co nejvíce vstříc a zvolit datum schůdné pro co nejvíc lidí...
Každopádně, 24 hodinovka na 100% BUDE! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JirKa



Založen: 18.6.2007
Příspěvky: 106
Bydliště: Luhačovice a Brno

PříspěvekZaslal: po květen 05, 2008 9:12 pm    Předmět: Citovat

Marku, dik aspon za takove info, s vikendem pocitam a pokud to nebude zrovna ten/ty vikendy, kdy budu mimo republiku (a i proto jsem polozil ten dotaz), tak se dostavim. Smile
_________________
JirKa

Fotogalerie (nejen letecká)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: út květen 27, 2008 9:12 pm    Předmět: Citovat

Termín Spotterské 24 hodinovky pro rok 2008 je sobota 5.července.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JirKa



Založen: 18.6.2007
Příspěvky: 106
Bydliště: Luhačovice a Brno

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 9:50 pm    Předmět: Citovat

MarekV napsal:
Termín Spotterské 24 hodinovky pro rok 2008 je sobota 5.července.


Krome teto zminky a pak jeste jedne kraticke na planes.cz jsem nevidel nikde zadny "plakatek" jako loni. Sad Je nejake podrobnejsi info? Bude to zase u Herbstu? Planuje se zase nejaka exkurze? To jsem ale zvedavy, co...? Smile
_________________
JirKa

Fotogalerie (nejen letecká)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2008 7:19 am    Předmět: Citovat

JirKa: Plakátek není z toho důvodu, že hlavní grafik Ondra je zaneprázdněn prací, tudíž není tolik času, aby se nějaký vyráběl. Ale žádný strach, o glejt nikdo ochuzen nebude Very Happy . U Herbstu s námi opět počítají a prý jestli nám nevadí, že bude zvýšený pohyb jejich letadel, že budou létat Smile. Jinak o exkurzi letos nevím. Spíše bych počítal, že asi ne, přece jen loni bylo exkurzí tolik a na takové úrovni, že letos se nejspíše vypustí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> LKTB/BRQ Spotting Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 2 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com