Obsah fóra AirSpotter.eu AirSpotter.eu
European Plane Spotting and LKTB/ BRQ Spotting Forum
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Blizici se akce
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> Fotografování
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JirKa



Založen: 18.6.2007
Příspěvky: 106
Bydliště: Luhačovice a Brno

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2007 3:53 pm    Předmět: Blizici se akce Citovat

Prijde mi zbytecne ptat se, kdo z vas jde na CIAF, ale rad bych se zeptal, jestli planujete navstivit Den NATO, pripadne jak planuete dopravu a vse o kolo a taky jestli byste se nechteli domluvit nejak kolektivne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Richard



Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2007 7:22 am    Předmět: Citovat

Ahoj, na mne je to moc daleko (časově), ale zatím jsem rozhodnut jet a v případě, že by se to povedlo, beru auto.
_________________
Richard
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JirKa



Založen: 18.6.2007
Příspěvky: 106
Bydliště: Luhačovice a Brno

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 9:56 am    Předmět: Citovat

Richard napsal:
Ahoj, na mne je to moc daleko (časově), ale zatím jsem rozhodnut jet a v případě, že by se to povedlo, beru auto.


Ahoj, jsem na tom podobne, co se tyka casu, ale cestu zatim taky planuju, muze se to ale zmenit. :-/ Dalo by se pripadne domluvit, ze bych se s Tebou za nejaky prispevek na cestu svezl?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Richard



Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 6:07 pm    Předmět: Citovat

Jasně, to nejni problém! Jenom je potřeba zjistit jestli pojedeme Smile
_________________
Richard
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JirKa



Založen: 18.6.2007
Příspěvky: 106
Bydliště: Luhačovice a Brno

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 7:34 pm    Předmět: Citovat

Richard napsal:
Jasně, to nejni problém! Jenom je potřeba zjistit jestli pojedeme Smile


Dobra dobra, diky, zatim to vypada, ze pokud vyjde vsechno tak jak ma, tak bych mohl jet. Tak snad nam to vsem nejak vyjde. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Ondra



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 5:50 pm    Předmět: Re: Blizici se akce Citovat

JirKa napsal:
Prijde mi zbytecne ptat se, kdo z vas jde na CIAF, ale rad bych se zeptal, jestli planujete navstivit Den NATO, pripadne jak planuete dopravu a vse o kolo a taky jestli byste se nechteli domluvit nejak kolektivne.


taky chcu jet.. ale ne tak brzo jak minule, kdy sme s Markem v Hranicích nabírali bratrance a "aby sme to stihli" sme přijeli asi hodinu před tím než bratrancův vlak do těch Hranic dorazil Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Richard



Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 6:20 pm    Předmět: Citovat

Ondra: neboj, se třema králema v autě počítám Very Happy
_________________
Richard
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JirKa



Založen: 18.6.2007
Příspěvky: 106
Bydliště: Luhačovice a Brno

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 4:22 pm    Předmět: Citovat

Tak jak to u vas vypada s vyletem na Den NATO? Ja to prozatim porad vidim tak, ze pojedu. Co vy a bylo by pripadne misto v aute?

PS: Nedame nejaky mensi sraz na CIAFu? Mate PRESS prukazky? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Richard



Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 7:37 pm    Předmět: Citovat

Na CIAFu se snad uvidíme, průkazky asi budou, akorát bude zmatek. Smile
_________________
Richard
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JirKa



Založen: 18.6.2007
Příspěvky: 106
Bydliště: Luhačovice a Brno

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 4:29 pm    Předmět: Citovat

Richard napsal:
Na CIAFu se snad uvidíme, průkazky asi budou, akorát bude zmatek. Smile


Zmatek??? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Hansb



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 212
Bydliště: BRQ/LKTB

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 3:18 pm    Předmět: Citovat

Su v rozpacích z toho mailu co nám poslali o tom, ze mame neoc ukazat jak propagujeme ciaf...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 3:40 pm    Předmět: Citovat

Hansb: Já osobně to od nich vidím jako krok správným směrem. Je správné, že je zajímá, jak lidé, prezentující se jako novináři, propagují akci, na kterou mají volný vstup, mohou se pohybovat v částech, kam se platící návštěvník nedostane apod. Takže rozhodně s tímto rozhodnutím souhlasím. Už jen kvůli tomu, že Airshow Agency je k udělování akreditací mnohem mnohem benevolentnější než napříkald společnost Jagello 2000 pořádající Den NATO v Ostravě, kde bez karty novináře či něčeho podobného si člověk ani neškrtne... Každopádně v tom nevidím nějaký problém, třeba si nakonec ještě uděláme nějakou pěknou reklamu Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JirKa



Založen: 18.6.2007
Příspěvky: 106
Bydliště: Luhačovice a Brno

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 7:40 pm    Předmět: Citovat

Ja to take vidim jako krok spravnym smerem. Pro nekoho, kdo alespon trochu chce a zajima se, neni problem nejake materialy poskytnout, at uz pred akci nebo dodatecne. Kdo je liny a vycurany, tj.chce se tam jen zadarmo dostat, ten pristi rok akreditaci nedostane a ma smulu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Hansb



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 212
Bydliště: BRQ/LKTB

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 9:48 pm    Předmět: Citovat

Tak to sice můj případ není, i ty materiály mám a mít budu, ale spíš mám obavy aby se z toho nevyklubalo něco vážnějšího, např. jak Marek popisuje jak to chodí v OSR...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 1:37 pm    Předmět: Citovat

Tak už to vypadá, že se nad CIAFem v Brně zatahují černá mračna... V červnu se má v Hradci Králové uskutečnit menší letecký den, který má ověřit, zda-li je reálný návrat CIAFů zpět do Hradce Králové. Takže dost možná letos naposled v Brně, i když bylo zde již mnoho podobných tvrzení...
Celý článek je k přečtení zde: http://www.letectvi.cz/letectvi/Article64971.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> Fotografování Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Další
Strana 1 z 24

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com