Obsah fóra AirSpotter.eu AirSpotter.eu
European Plane Spotting and LKTB/ BRQ Spotting Forum
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Cargo
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 21, 22, 23  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> LKTB/BRQ Spotting
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2012 5:05 am    Předmět: Citovat

Díky, Trainzaku, za velice užitečný odkaz!
Aktuální situace (21. 8. šest hodin ráno místního času): Jumbo je nad Frankfurtem, očekávaný přílet do Brna je v 7.05, letí registrace LX-YCV.

Co se druhého Jumba týče, již na FlightAware taktéž naskočilo. Nebude to však National Airlines, ale nakonec rovněž Cargolux. Letí pod číslem letu LX 751, odlet má plánovaný na 6.40 našeho času, takže přílet kolem 15.30 je reálný. Sledovat lze zde: http://flightaware.com/live/flight/CLX751.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
trainzak



Založen: 9.8.2010
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2012 10:21 am    Předmět: Citovat

A už máme na Flightaware i třetí jumbo - zde se překvapení nekoná, bude to Atlas:
http://flightaware.com/live/flight/GTI8979

Opět by tu mohl být o něco dříve, než bylo původně plánováno. Co mě ovšem hodně mrzí je National, ale musíme být rádi za cokoliv Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2012 12:13 pm    Předmět: Citovat

Jsou už nějaký videa? Hoďte link
dík
Návrat nahoru
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 1:59 pm    Předmět: Citovat

Slávku, na YouTube jsem našel dvě videa z odletů Jumb. První zachycuje odlet druhého z Cargoluxů: http://youtu.be/g06-JHoUlnQ, zatímco to další ranní odlet Jumba Atlas Air: http://youtu.be/NH5lsIjczu8. Kvalita ale nic moc. Každopádně lidí s kamerami jsem tam viděl dost, tudíž teoreticky těch videí by také mělo být dost. Buď si to skrblí pro sebe, anebo neumím hledat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
trainzak



Založen: 9.8.2010
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2012 5:28 pm    Předmět: Citovat

Poslední dobou létá TNT nějak záhadně. Nejčastěji odlétá večer do Erfurtu, nebo Berlína Schoenefeldu, a včera tady byly hned dvě BAe zároveň, z nichž každé letělo někam jinam. Nemáte někdo nějaké podrobnější info o těchto změnách?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JackBrno



Založen: 5.12.2007
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2012 7:40 pm    Předmět: Citovat

TNT mělo poruchu, proto přiletělo druhé. Jinak občasné změny destinací jsou docela běžné, není to nic vyjímečného. TNT se ale nějak chystá k prodeji pod společnost UPS, proto už dost letadel přišlo o původní nátěr TNT a létá čistě bílé (vypadá to dost divně Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt září 13, 2012 11:27 pm    Předmět: Citovat

marek: dík za tipy...
Návrat nahoru
PetrK



Založen: 15.12.2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st září 19, 2012 10:15 am    Předmět: 747 CARGO LKTB Citovat

http://www.youtube.com/watch?v=5vQx8aJ_ZhM&feature=plcp

25.12.2011 Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetrK



Založen: 15.12.2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2012 8:48 am    Předmět: Cargolux Citovat

http://www.youtube.com/watch?v=xaFfm1Hq89o&feature=plcp
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2012 10:26 am    Předmět: Citovat

Petře, nádhera! Moc se mi líbí, že záběry jsou detailní a zároveň nejsou roztřesené, takže se na to moc pěkně dívá. Máš-li toho víc, určitě pokračuj. Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2012 6:57 pm    Předmět: Citovat

Tak se objevilo další video z návštěvy Jumb v Brně, tentokrát z osy dráhy 28, když přistával první z Cargoluxů. (Díky, Jirko.)
http://youtu.be/vTQ6urCHcog
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: so říjen 27, 2012 8:29 am    Předmět: Citovat

od rána běží nové stránky letiště Brno. Tak nevím, informačně je to chudší, barevně ne moc pěkné, písmo v novém stylu špatně čitelné... no snad si zvyknem.
Návrat nahoru
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: so říjen 27, 2012 4:08 pm    Předmět: Citovat

Slávku, velmi pěkně shrnuto.
Věnoval jsem čas důkladnějšímu prohlédnutí těch nových stránek a mám k tomu několik postřehů:
- podkladová fotka je sice zřejmě míněna s dobrým úmyslem, ale ve výsledku spíše dost překáží, protože z ní není nic kloudného vidět, což má za následek, že pořád tahá oči od ústředního textu,
- "výzdoba" v podobě křížků a dalších prvků všemožně rozmístěná po stránkách, mi přijde dá se říci nevkusná. Pro webovou prezentaci nějakého aquaparku či cirkusu budiž, ale v případě letiště jde o zcela nelogické prvky (i když třeba někdo může argumentovat, že jde o tohleto a támhleto, že to má reprezentovat tohleto a támhleto, ale obyčejný návštěvník webu, jako já, o tom nemá nejmenší páru, tudíž to má nulovou hodnotu a působí to lacině),
- statistiky provozu sice získaly líbivou formu grafů, což působí přívětivěji, přece jen obrázky má asi každý rád, ale za oběť tomu padla přesnost, tudíž z grafu nevyčteme přesnou hodnotu přepravených cestujících/nákladu. Získáme jen přibližnou představu ("páni, letos toho bylo fakt víc než loni, ale pořád míň než před třemi lety"), nikoli exaktní hodnoty,
- na druhou stranu se mi vcelku líbí zvolené barvy, jsou takové na pohled příjemné,
- za dobrý počin považuji mapu terminálu (byť nikterak přehlednou).
Uvidím ještě časem, každopádně si holt nějak zvykneme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JackBrno



Založen: 5.12.2007
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: so říjen 27, 2012 7:41 pm    Předmět: Citovat

Chlapci, to je zase nezvyk Smile Nepochybuju, že by se kritika dostavila ať by vypadaly jakkoliv Wink Mě se to líbí, v jednoduchosti je síla. A ani nemám pocit, že by podkladová fotka rušila, protože každý informační prvek má dostatečně široký okraj, který ho od pozadí oddělí, takže mi to ani oči netahá. Barvy se mi zdají příjemně klidné. Abych ale jen nechválil, tak by programátoři měli zjistit příčinu a odstranit to vodorovné poskakování při kliknutí na některý z hlavních odkazů. Celý web se krátce posune vpravo a až se načte obsah, zase se vrátí. To hodně ruší, divím se, že to takto pustili do světa.

edit:
už je mi jasná příčina, než se načte obsah, tak je celý web kratší než obrazovka a proto zmizí pravý posuvník stránky. Jak se obsah načte, zase je delší než monitor, takže se objeví posuvník. Řešení jednoduché, nechat zobrazovat posuvník trvale. Třeba je to napadne Smile

Jinak myslím, že si všichni zvykneme. Ten původní přeplácaný web už působil jako 10 let za opicema a k modernímu letišti se nehodil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karel



Založen: 29.3.2007
Příspěvky: 982
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2012 8:43 pm    Předmět: Citovat

No, mohu říci, že ani mě nový Web zrovna nenadchnul. Po věcné stránce bych vytknul například to, že použité fondy se sice v IE zobrazují korektně, v Chromě ale dost úděsně, chybí mi tam ruská mutace, postrádám sekci download... Graficky je to asi malinko lepší, ale čekal jsem víc...

Mimochodem na stránce MČ Tuřany je v hlavičce Markova fotka Smile
http://www.turany.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> LKTB/BRQ Spotting Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 21, 22, 23  Další
Strana 17 z 23

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com