Obsah fóra AirSpotter.eu AirSpotter.eu
European Plane Spotting and LKTB/ BRQ Spotting Forum
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Rozšíření a omezení provozu linek
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 78, 79, 80  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> LKTB/BRQ Spotting
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dan A.



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 29
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 10:27 am    Předmět: Citovat

Jéžiš, tak to jsem zas přišel s křížkem po funusu. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karel



Založen: 29.3.2007
Příspěvky: 982
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 3:16 pm    Předmět: Citovat

Zprávička s datem 31/8:
...prezident DVM Salatov říká, že let VKO-BRQ se plní velmi dobře...v listopadu tohoto roku, k začátku podzimních školních prázdnin, společnost hodlá spustit ještě jeden let - ve středy... Problém pro rozvoj styků představují vízové komplikace, došlo sice k jakési dohodě, skutečný pokrok však zatím není.

Tak doufejme, že vše dobře dopadne a od listopadu přibude nový spoj. Je to už za dva měsíce, jestli to myslí vážně, měli by brzy začít pomýšlet na prodej letenek.


http://is.park.ru/doc.jsp?urn=11398963
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dan A.



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 29
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 9:05 am    Předmět: Citovat

Já myslím, že to 2x týdně bude lítat...
Mimochodem, v centru Brna potkávám podezřele moc Rusů. Doufám, že tu linku využívají jen "mírumilovní" turisti, protože na další kasina a night kluby v Brně opravdu nejsu zvědavej. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karel



Založen: 29.3.2007
Příspěvky: 982
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 8:00 am    Předmět: Citovat

Při příležitosti 1. výročí dokončení terminálu omílají v článku v Rovnosti http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/turany_letiste_20070917.html obecně známé věci, co se týče nových letů píše se tam:
Nově mohou lidé létat do Barcelony. Chceme také intenzivnější spojení s Moskvou a máme rozjednaná možná spojení s Francií a Německem,“ řekl hejtman.
No uvidíme...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Karel



Založen: 29.3.2007
Příspěvky: 982
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 10:35 am    Předmět: Citovat

2 Dan A.
Snad relace přibude, protože já hodně věřím tomu, že její (úspěšný) provoz výrazně ovlivní rozhodnutí jiných společností provozovat další lety z východu. Nebo přesněji, že její případný neúspěch by nadlouho zablokoval další snahy. Souhlasím, že všichni bychom se v Brně určitě obešli bez namyšlených východních zbohatlíků, stejně jako bez anglických chuligánů a německých pivních skautů. Ale je to daň, kterou musíme zaplatit za to, mají-li k nám turisté vůbec létat. V každém letadle, dosedajícím na RWY 10/28, je pár procent lidí, které tu nikdo moc rád nevidí, stejně jako ne všichni, kteří z ní vzlétají, dělají naší zemi dobré jméno.
Navíc si myslím, že zčásti jsou tyto problémy způsobeny tím, že se nevyznáme v cizí mentalitě a máme sklony zkratkovitě soudit jen podle některých vnějších znaků - oblečení, gest, intonace řeči... A také podle našich vlastních politických preferencí. Vzpoměňme si při tom vždy na historické vítací nápisy v německých obchodech: "Češi zde nekrást", abychom nebyli stejně povrchní jako oni... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
j.ree



Založen: 19.8.2007
Příspěvky: 209
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2007 10:21 am    Předmět: Zajimava prilezitost Citovat

Na netu se vali clanek o priprave gigalogistickeho parku v Brne. Najdete ho na teto adrese: http://www.novinky.cz/kariera_clanky/v-brne-vyroste-gigant-mezi-prumyslovymi-parky_123426_nf5sd.html

Podle meho to urcite prinese nejake obchodni cestujici a mohlo by to pro brno znamenat rozsireni poctu linek. Co si o tom myslite vy? Nebo neni treba lepsi zalozit thread? Pokud zalozime, bylo by dobre uvest na nej link.
_________________
www.lkmt.cz | j.ree
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2007 1:06 pm    Předmět: CTP zone Citovat

Však už se kope... jistě to také urychlí dění kolem letiště, jako je přeložka železniční trati a novou MHD atdatd.
Slávek
Návrat nahoru
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2007 1:44 pm    Předmět: rozvoj LKTB Citovat

něco je tady...http://www.skladuj.cz/images/clanky/brno_iris.jpg
S.
Návrat nahoru
Hansb



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 212
Bydliště: BRQ/LKTB

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2007 6:11 pm    Předmět: Citovat

Pěknej obrázek, jen by mě zajímalo kam postaví další runwaye, až tu bude druhý Hartsfield?!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2007 7:34 pm    Předmět: runways Citovat

no vzhledem k tomu že dnes už nezáleží na tom, odkud vítr vane stavějí se ranveje paralelní a na tu je tam místa dosti. Na jednu se přistává a z druhé se startuje jako na JFK. Zjednodušuje to provoz a šetří to místem a je to relativně bezkolizní. Tower má přehled ani nepotřebují dalekohled Laughing
Slávek
Návrat nahoru
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 4:25 pm    Předmět: Vnukovo Citovat

tak jak to vypadá s tou Moskvou? Bude se to rozšiřovat? Ví už někdo něco nové?
S.
Návrat nahoru
Karel



Založen: 29.3.2007
Příspěvky: 982
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 4:27 pm    Předmět: Citovat

Já nepochybuji, že CTPark Brno South (Šlapanice) http://www.eu-roparks.com/?go=finder&id100=1006&detail=13 přinese další tlak na leteckou cargo i osobní přepravu do Brna. Ovšem, zda na to vstřícně zareagují ČSA, je už jiná otázka. Možná budou dál zatvrzele trvat na svých přehlíživých postojích. Že by se jiní dopravci (třeba Austrian) pokusili zalovit v našich vodách moc nevěřím, protože si jsou jistě vědomi toho, že by si ČSA, podobně jako posledně, začaly hned hájit své teritorium. Pro Brno by taková situace byla sice nejlepší, ale pochybuji, že se do toho soupeření Rakušanům bude chtít jít.
Osobně bych jako nejdůležitější v tuto chvíli viděl, jakou skladbu budou mít firmy, které v parku chtějí působit. Kolik jich bude logistických, kolik výrobních, kolik vývojových nebo administrativních atd. Je také zarážející, že naše vláda (a část médií) nečekaně začíná zaujímat negativní postoje vůči této akci, odvolávaje se na ochranu zemědělské půdy (200 ha, 70 ha zastavěných). Něco podobného jsem od nich už řadu let neslyšel, takže nevím, co si o tom mám myslet. Ačkoli sám připouštím, že více by se mi určitě líbila revitalizace brownfieldů, kterých má naše město také dost. Jenže investice v těchto lokalitách jsou dražší, a navíc, nebývá tam tak dobrá dostupnost všech tří druhů dopravy, takže investoři se tam zase nebudou tolik hrnout.V každém případě CTp, bude-li nakonec postaven, a já myslím, že bude, přinese letišti ještě další pozitiva, jako je zahuštění MHD, blízkost nákupních, stravovacích a zřejmě i ubytovacích kapacit. Za takových pět, sedm let to tam asi nikdo nepozná a z nás se stanou pamětníci, s nostalgií vzpomínající na opuštěný letištní terminál uprostřed polí Very Happy . Na tu Atlantu, nebo provoz na paralelních RWY jako v NY si ale asi ještě chvíli počkáme. Very Happy
Co se týká mého evergreenu, a podle mě také tak trošku katalyzátoru a zároveň lakmusového papírku rozvoje LKTB, letů VKO-BRQ, mírně mě znervózňuje, že pořád ještě nebyly ohlášeny středeční lety, a dokonce ani pokračování těch nedělních. Přitom poslední plánovaný let je v LŘ za měsíc a týden. Letenky zdá se na odbyt jdou, zase překonaly ceny další rekord. Pokud byste chtěli tuto neděli letět do Moskvy a za týden se vrátit, zaplatíte za zpáteční letenku nepředstavitelných 30.600 Kč Exclamation , původní cena byla, jak jistě víte, pod 7.000 Kč…
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 7:29 pm    Předmět: rozvoj lktb Citovat

No, Austrian má svoji BTS a s tím si vystačí ještě nadlouho tak proč by chodili ještě sem? Spíš by si nás mohl vyhlídnout nějaký zatím utajený hráč, který by rád expandoval ost. Třeba taký Icelandair co provozuje SW a právě požírá TS. Měl by tady hangár , servis.. taková moje vize. Na Ryana už moc nedám, tomu se u nás zjevně moc nelíbí a když přidá ještě jednu linku tak to bude velká sláva.
S.
Návrat nahoru
Karel



Založen: 29.3.2007
Příspěvky: 982
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so říjen 06, 2007 5:45 pm    Předmět: Citovat

Na Austriany jsem myslel jenom s feedingem, něco na způsob Košic, nebo Mošnova. Kdyby si tady ovšem udělal nějký LCC základnu... bylo by to moc fajn, ale zatím mi to připadne spíš jen jako vzdálený sen. I když teď, po vstupu do Schengenu, se znova trochu zamíchají karty, takže úplně vyloučené to také není.
S Ryany to vidím podobně, nicméně zesnulému starému pánovi přeji RIP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
j.ree



Založen: 19.8.2007
Příspěvky: 209
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2007 6:56 pm    Předmět: Citovat

Karel napsal:
Kdyby si tady ovšem udělal nějký LCC základnu... bylo by to moc fajn, ale zatím mi to připadne spíš jen jako vzdálený sen. I když teď, po vstupu do Schengenu, se znova trochu zamíchají karty, takže úplně vyloučené to také není.


Zakladna je asi jeste dlouho snem, nebot dle EZY je praha prirozene centrum cr. Ovsem nejak s timto tvrzenim nesouhlasim, komuse chce taky na kazdy let jet do praglu. A k FR - na webu psali ze chcou spustit behem rijna dalsich 70 linek, pro brq asi neni urcena zadna, nicmene vidim zde jistou expanzi a sanci pro brno. Brnu fandim, nebot je mym druhym domovem. Smile A radsi letim odsud. Vsak me tam take potkate 20.11 kdo cchete Very Happy

Proste me sere prehlizeni ostatnich letist v cr. vsechno jen prg, prg... Ryan expanduje vsude, ale cr docela miji.. Uvedte dle vasich nazoru, proc je tomu tak. Neni to jen vec skyE a SW... Za tim je neco vic. Poplatky letist? Nejsou moc? Napr Zeneva ma na webech poplatky pohybujici se kolem 350 kc.

Tot nyni vse.
_________________
www.lkmt.cz | j.ree
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> LKTB/BRQ Spotting Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 78, 79, 80  Další
Strana 9 z 80

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com