Obsah fóra AirSpotter.eu AirSpotter.eu
European Plane Spotting and LKTB/ BRQ Spotting Forum
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

letecké simulátory

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> Co se jinam nevejde
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bumper



Založen: 29.9.2008
Příspěvky: 168
Bydliště: Brno - LKCM

PříspěvekZaslal: po únor 03, 2014 12:46 am    Předmět: letecké simulátory Citovat

Možná by to mohlo někoho zajímat.
http://www.runway4you.cz/
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: pá únor 14, 2014 3:25 pm    Předmět: Citovat

Díky za info. Tematicky velice zajímavá akce.
Docela se zdá, že se brněnské letiště snaží hodně zviditelňovat a vycházet vstříc nejrůznějším aktivitám. Po dříve ohlášeném Aerobatic Freestyle Challenge je toto další vítanou akcí. Jestli se navíc bude opět konat Dětský den, tak půjde o opravdu hodně zajímavý rok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Bobb11



Založen: 18.3.2014
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2014 10:13 pm    Předmět: Citovat

Bude se taková akce ještě opakovat?
_________________
Jak vydat vlastní knihu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bumper



Založen: 29.9.2008
Příspěvky: 168
Bydliště: Brno - LKCM

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2014 11:48 pm    Předmět: Citovat

Bude, ale zase na nějakém jiném místě ( letišti ), kde přesně to se zatím ještě neví.

edit: tak podle posledního infa by se tato akce mohla v Tuřanech opakovat asi za dva roky, ale je to jen nabídka od vedení letiště, které bylo s akcí velice spokojeno. Vše tedy záleží na pořadatelích akce, jestli se sem na letiště s touto akcí zase někdy vrátí, já osobně věřím, že ano.
_________________


Naposledy upravil bumper dne st duben 02, 2014 9:43 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bumper



Založen: 29.9.2008
Příspěvky: 168
Bydliště: Brno - LKCM

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2014 9:41 pm    Předmět: Citovat

Když už jsem tady nahodil to vlákno letecké simulátory, tak přidám info o novince, na kterou se roky čekalo. Je to nová scenerie letiště Brno Tuřany pro simulátory FS 2004 a FSX ( časem bude i konverze pro X-Plane 10 ). Scenerie je velice pěkná a detailně vymodelovaná a stáhnout si ji můžete třeba zde:
http://brnovfr-flightsim.ic.cz/


_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2014 8:31 am    Předmět: Citovat

Vypadá to nádherně! To je konečně ta scenérie, o které jsi mi asi před pěti lety říkal, že se na ní pracuje? A půjde to konvertovat i do simulátoru Il-2 Sturmovik? Žádný jiný nemám, tak že bych si nad Brnem zalétal okruhy aspoň se Spitfirem. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bumper



Založen: 29.9.2008
Příspěvky: 168
Bydliště: Brno - LKCM

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2014 9:13 pm    Předmět: Citovat

Jo, to je ona, měla vyjít před pěti lety, ale jinak celkově se na nové LKTB čekalo 11 roků. Smile Do Sturmovika to bohužel konvertnout nejde.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hansb



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 212
Bydliště: BRQ/LKTB

PříspěvekZaslal: pá duben 04, 2014 11:10 am    Předmět: Citovat

Tak mě při pohledu na tu stojánku napadlo, že takhle by se tam těch 6 mašin ve skutečnosti nenaskládalo Smile co pamatuju, tak když jich tam bylo šest, tak to poslední se už nevytočilo a muselo stát čumákem k terminálu. A jedno z nich bylo BAEčko, který je o něco menší než 737/320. Ale na to se tu nehraje, já vím Smile jenom mě to tak napadlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
trainzak



Založen: 9.8.2010
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: pá duben 04, 2014 6:15 pm    Předmět: Citovat

Jo, je to fakt paráda - na stránky jsem hodil pár vlastních screenshotů:

http://www.sharpwings.ivao.cz/2014/04/nova-scenerie-lktb-pro-fs9-i-fsx.html

Jen mě mrzí, že si ještě musím dva měsíce počkat, než si budu moc scenerii pořádně užít - tady ve Finsku nemám joystick Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: so duben 05, 2014 9:50 am    Předmět: Citovat

Hm, pěkný hračičky, hlavně těch 7 kousků na apronu současně Very Happy
To tady snad nikdy ještě nebylo. Nevím kdo je ochoten tím ztrácet volný čas.
Ale možná je to tím že už jsem dědek a nikdy jsem žádnou počítačovou hru nehrál. Přišlo mi to jako hrozná ztráta času se to učit a pak na tom trávit hodiny volného času. Ale pro děti a čerstvé dospělce asi dobrý. Nezlobte se na mne za tento upřímný názor.
Návrat nahoru
bumper



Založen: 29.9.2008
Příspěvky: 168
Bydliště: Brno - LKCM

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 12:44 am    Předmět: Citovat

Vůbec se nezlobím za upřímný názor, ale ono to není ani tak o tom jestli jseš dítě, čerstvý dospělec, nebo dědek Smile Je to o lásce k létání. Navíc pokud řekneš někomu, kdo se opravdu trošku hlouběji zajímá o letecké simulátory, že to je hra, tak je to pro něho tak trochu urážka. Něco jiného je pařit nějaké přitroublé gamesky a něco jiného je si zalétat v leteckém simulátoru. Jinak by jsi se možná divil, kolik "dědků" se leteckým simulátorům věnuje a kolik času jsou ochotni tomu věnovat. Mrkni třeba sem http://tablo.virtualsoaring.eu/ na tablo českých virtuálních pilotů plachtařského simulátoru Condor, schválně kolik tam najdeš dětí. Smile Je to koníček jako každý jiný. No a v neposlední řadě to je pro některé jedince, kteří touží zažít pocit pilotování letadel, ale z nějakých příčin ( třeba zdravotních ) se jim to v reálu nikdy nepoštěstí si to otestovat aspoň v té simulaci, která je mnohdy u propracovaných addonů s originálem skoro stoprocentně totožná. Já to tak teda nějak takto podobně mám. Samozřejmě že simulátory nikdy nenahradí opravdový pocit z reálného letu, ale něco do sebe to má. Nemusí to ale každého bavit, to chápu a zabere to opravdu hromadu času, pokud se tomu chce člověk věnovat trochu více, to je taky fakt.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 8:32 am    Předmět: Citovat

Ano, vlastně to chápu, když jsem o tom přemýšlel obecněji. Máme své nejrůznější záliby, které rozvíjíme a zdokonalujeme a vytváříme si své vnitřní světy ve kterých je nám dobře. U někoho hospoda u jiných simulátory nebo gamesy u mne zase vybavená dílnička ve které se snažím patlat modely mašinek atdatd. Možná jen ten můj věk je příčinou skeptičtějšího pohledu na virtuální "hraní" bez reality skutečných pocitů. Ale to je věc názoru, který bych možná změnil, kdyby mne to "chytilo" a začal být taky kapitánem nějaké 737. Tak hlavně ať to co děláme se nám daří a máme dost peněz na rozvíjení svých zálib a koňů. A zdraví především. Howgh...
Návrat nahoru
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: po říjen 19, 2015 5:33 pm    Předmět: Citovat

bumper napsal:
Možná by to mohlo někoho zajímat.
http://www.runway4you.cz/

Bobb11 napsal:
Bude se taková akce ještě opakovat?

Bude, druhé kolo je na brněnském letišti plánováno na 28. listopadu 2015 v době od 9 do 18 hodin. Podrobnější informace jsou na odkaze, který Bumper uvádí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> Co se jinam nevejde Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com