Obsah fóra AirSpotter.eu AirSpotter.eu
European Plane Spotting and LKTB/ BRQ Spotting Forum
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Léto 2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> LKTB/BRQ Spotting
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaká bude letošní letní sezóna na LKTB???
Stejná jako v předchozích letech
50%
 50%  [ 4 ]
Mnohem pestřejší než v minulosti
25%
 25%  [ 2 ]
Rozvoj charterových linek už dosáhl maximálního vrcholu a teď již spíše stagnuje
25%
 25%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 8

Autor Zpráva
Karel



Založen: 29.3.2007
Příspěvky: 982
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 12:20 pm    Předmět: Citovat

Sice už není léto, ale víte někdo něco o charterech z Brna na Srí Lanku?

С ноября по апрель из Остравы можно будет слетать в Кению и Бангкок, а из Брно прямиком на Шри-Ланку и в ОЭАЭ. Зимние отпуска становятся все более популярны и начинаются год от года все раньше.
( Od listopadu do dubna bude z OSR možno letět do Keni (?) a Bangkoku a z BRQ přímo na Srí Lanku a do OEAE (zkratku neznám, že by Emiráty??) Zimní dovolené se stávají stále populárnější a rok od roku začínají dříve )

http://news.turizm.ru/chehia/4253/other.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 5:32 pm    Předmět: Abha Citovat

Myslím, že to bude překlep v ruském zdroji a má býti OEAB což je kod letiště Abha v Saudské Arabii. Lítají tam nějaké nízkonákladovky viz Skyscanner.com No ostatně uvidíme co je na tom pravdy.
Slávek
Návrat nahoru
j.ree



Založen: 19.8.2007
Příspěvky: 209
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út září 23, 2008 9:52 pm    Předmět: Citovat

Z OSR do Keni a Bangkoku? A s kym jakoze?
_________________
www.lkmt.cz | j.ree
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Karel



Založen: 29.3.2007
Příspěvky: 982
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 11:03 am    Předmět: Citovat

Jak jsem koupil, tak prodávám - ve článku píší o Čedoku a B 767, 251 sedadlech. Ale jestli se to má vztahovat i na OSR a BRQ, to fakt nevím.
Pokud ano, tak soudím, že by to byl asi TVS.

Asi je to tak myšleno - objevil jsem právě, kde to nejspíš Rusové převzali:

Jako novinku chystá například CK Čedok charterové lety bez mezipřistání do kubánského Varadera a thajských středisek Pattaye a Phuketu. Cestující přepraví Boeing 767 leteckého dopravce Travel Service pro 251 cestujících, z toho 20 ve třídě Bussiness Class. Létat se bude od listopadu do dubna, kromě Prahy také z Ostravy. Z ostravského letiště se bude v lednu, únoru a březnu létat také do Keni a do Bangkoku. Z Brna létá například Firo Tour přímým charterem na Srí Lanku, do Spojených arabských emirátů a také do Keni.


Ještě jedna aktualizace:
Keňská Mombasa už v leťáku má několik termínů, stejně jako Sharm el Sheikh. Psaný je TVS s osmikilama. Tu Srí Lanku jsem tam zatím neviděl, ani Thajsko, co se létalo loni.

http://www.tyden.cz/rubriky/cestovani/na-exotickou-dovolenou-v-zime-dalkovymi-chartery_81051.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 8:41 am    Předmět: eurocargo Citovat

Dnes zmizely stránky www.eurocargo.eu
Buď definitivně nebo se objeví v aktualizované podobě. Bylo by škoda, kdyby z toho projektu sešlo. Brněnský provoz bez masivního carga půjde za současné světové krize brzy cu grunt. Chartery a dvě tři linky to letiště nemohou ekonomicky saturovat.
Slávek
Návrat nahoru
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 10:33 am    Předmět: oprava Citovat

oprava odkazu : www.eurocargoair.eu
Návrat nahoru
Karel



Založen: 29.3.2007
Příspěvky: 982
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 11:17 am    Předmět: Citovat

Doufejme, že za tím bude něco nevinného, že současná palivovo-ekonomická krize nepřinutila ECA své plány ukončit. Uvidíme, také mohou třeba měnit hosting, nebo současný hostitel, ostravská firma skvělý.cz může mít technické problémy atd.
Ale je fakt, že v současné době je asi dost těžké získat peníze i pro méně postižená odvětví, než je letecká doprava...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Karel



Založen: 29.3.2007
Příspěvky: 982
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 1:09 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem se mrknul na počty charterů v 6 letních měsících (5.-10.) a oproti roku 2007 máme nárůst asi 13% pohybů. Což je fajn, horší už je vývoj po měsících:
+53%, +17%, +32%, +23%, -3%, -33%
Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
David2



Založen: 17.4.2007
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 2:20 pm    Předmět: Citovat

No nevím kde jsi na tom byl. Podle mě v říjnu 2007 bylo 138 a v říjnu 2008 170 charterů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David2



Založen: 17.4.2007
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 2:31 pm    Předmět: Citovat

Takže v měsících 5 - 10, pokud to budu počítat jako ty, tak to vychází +53%, +17%, +31%, +32%, +27%, +23%; celkově za to období +28%
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karel



Založen: 29.3.2007
Příspěvky: 982
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 3:32 pm    Předmět: Citovat

Tak to je příjemné zjištění, já jsem to získal s použitím (myslím tvé) LKTB.htm. A už jsem to dál nekontroloval. Pravdou je, že když jsi mě upozotnil na chybu a já jsem se na to podíval znovu, hned mě praštilo přes oči, že linky do PRG mi to z nějakého důvodu počítá 2x, jednou navíc jako chartery. Takže dík za uvedení na pravou míru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
David2



Založen: 17.4.2007
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 4:21 pm    Předmět: Citovat

Oni tam do těch loňských dat dali codeshare linky do Prahy s Alitalia, ale nemá to tam co dělat. Tím to doprasili a musí se to odečíst.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> LKTB/BRQ Spotting Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com