Obsah fóra AirSpotter.eu AirSpotter.eu
European Plane Spotting and LKTB/ BRQ Spotting Forum
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Image LKTB
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> LKTB/BRQ Spotting
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
j.ree



Založen: 19.8.2007
Příspěvky: 209
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 2:04 pm    Předmět: Citovat

Dan A. napsal:
Myslím, že v Brně žili a působili jiní světoznámí lidé, kteří by si zasloužili mít po sobě pojmenované letiště.


Jak už nekdo psal na ajrwajs - nejlépe by bylo, kdyby se letište jmenovalo Flugplac Franty Kocórka
Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
www.lkmt.cz | j.ree
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Dan A.



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 29
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 10:31 am    Předmět: Citovat

Tak co CIAF? Mně se líbil úplně moc, zvlášť Breitling Jet Team a jejich "chytání sólisty do tlamy"... Very Happy Akorát mě trochu štvalo, že přes VIP tribunu nebylo vidět na hlavní stojánku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karel



Založen: 29.3.2007
Příspěvky: 982
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 3:41 pm    Předmět: Citovat

Hlavně, že Juránka a spol. už přešly nápady s rušením CIAFu. Jak asi všichni víte, a jak píše MFD:"...kraj a město už se domluvili minimálně na termínu příštího ročníku. Jubilejní 15. CIAF se odehraje 6.-7. září 2008. "
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ondra



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 3:50 pm    Předmět: Citovat

Karel napsal:
Hlavně, že Juránka a spol. už přešly nápady s rušením CIAFu. Jak asi všichni víte, a jak píše MFD:"...kraj a město už se domluvili minimálně na termínu příštího ročníku. Jubilejní 15. CIAF se odehraje 6.-7. září 2008. "


no jako já bych proti rušení CIAFu vůbec nebyl Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JirKa



Založen: 18.6.2007
Příspěvky: 106
Bydliště: Luhačovice a Brno

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 9:21 am    Předmět: Citovat

Dan A. napsal:
Tak co CIAF? Mně se líbil úplně moc, zvlášť Breitling Jet Team a jejich "chytání sólisty do tlamy"... Very Happy Akorát mě trochu štvalo, že přes VIP tribunu nebylo vidět na hlavní stojánku.


Mne se libil, kdyz pominu par drobnosti, z nichz nejvetsi a do oci bijici byl Spartan stojici primo pred PRESS sektorem, tak si v podstate nestezuju...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Karel



Založen: 29.3.2007
Příspěvky: 982
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2007 1:19 pm    Předmět: Citovat

Co si myslíte, byla by dobrá reklama, kdyby LKTB mělo na svých stránkách live webkameru, nebo by to jen ukázalo slabý provoz a chátrající objekty? Pokud se domníváte, že ano, jaký myslíte že by byl nejlepší pohled?
(Mě by se to asi líbilo a pohled bych zkusil z TWR směrem k THR 28 tak, aby zabírala příslušnou část RWY, TWY, approny i terminál, a možná ještě druhou z interiéru odletů ... i když mnohem raději bych na stránkách LKTB viděl on-line přílety/odlety)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JirKa



Založen: 18.6.2007
Příspěvky: 106
Bydliště: Luhačovice a Brno

PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2007 9:15 pm    Předmět: Citovat

Karel napsal:
Co si myslíte, byla by dobrá reklama, kdyby LKTB mělo na svých stránkách live webkameru, nebo by to jen ukázalo slabý provoz a chátrající objekty? Pokud se domníváte, že ano, jaký myslíte že by byl nejlepší pohled?
(Mě by se to asi líbilo a pohled bych zkusil z TWR směrem k THR 28 tak, aby zabírala příslušnou část RWY, TWY, approny i terminál, a možná ještě druhou z interiéru odletů ... i když mnohem raději bych na stránkách LKTB viděl on-line přílety/odlety)


Tak pokud by mela byt na LKTB JEDNA web kamera, tak bych navrhoval vyse uvedene. Pokud by jich mohlo byt vice, pak bych navrhoval umisteni na tradicnich spotterskych mistech. Smile Ovsem chtelo by to neco kvalitnejsiho, nez obraz max 640x480px plny sumu (jak je u dnesnich web kamer bezne).
_________________
JirKa

Fotogalerie (nejen letecká)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Karel



Založen: 29.3.2007
Příspěvky: 982
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po leden 28, 2008 9:52 am    Předmět: Citovat

Minulý týden jsme dost kritizovali nedostatek publicity okolo LKTB (ve srovnání s LKMT), teď je zase na místě pochválit LN za článek o létání BRQ - GRO.

http://www.modernibrno.cz/aktualita.htm?aktualita=7896
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
j.ree



Založen: 19.8.2007
Příspěvky: 209
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 5:27 pm    Předmět: Citovat

Dnes jsem priletel z minitripu BRQ-GRO-AHO-GRO-BRQ. Asi bude stacit load na brnenske lince. Dle hrubeho pocitani let 28.1. asi 110 pax z GRO, do GRO asi 70(?). Dnes let do BRQ podle me tak zhruba 130-140 lidi bylo ... Vetsina moravaku Very Happy
_________________
www.lkmt.cz | j.ree
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JirKa



Založen: 18.6.2007
Příspěvky: 106
Bydliště: Luhačovice a Brno

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 6:08 pm    Předmět: Citovat

j.ree napsal:
Dnes jsem priletel z minitripu BRQ-GRO-AHO-GRO-BRQ. Asi bude stacit load na brnenske lince. Dle hrubeho pocitani let 28.1. asi 110 pax z GRO, do GRO asi 70(?). Dnes let do BRQ podle me tak zhruba 130-140 lidi bylo ... Vetsina moravaku Very Happy


Tomu rikas MINITRIP? Very Happy
_________________
JirKa

Fotogalerie (nejen letecká)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
j.ree



Založen: 19.8.2007
Příspěvky: 209
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 8:28 pm    Předmět: Citovat

JirKa napsal:
Tomu rikas MINITRIP? Very Happy


A neni? Jsou i borci co udelaji za 3 dny 10 letu ... Cool Very Happy
_________________
www.lkmt.cz | j.ree
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JirKa



Založen: 18.6.2007
Příspěvky: 106
Bydliště: Luhačovice a Brno

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2008 1:50 pm    Předmět: Citovat

j.ree napsal:
JirKa napsal:
Tomu rikas MINITRIP? Very Happy


A neni? Jsou i borci co udelaji za 3 dny 10 letu ... Cool Very Happy


Jj, ja vim. Minitrip je podle me treba kdyz jsem letel (a Marek myslim taky) Bratislava-Praha-Viden. Smile
_________________
JirKa

Fotogalerie (nejen letecká)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Karel



Založen: 29.3.2007
Příspěvky: 982
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2008 5:42 pm    Předmět: Citovat

Četl jsem v diskusi na planes.cz, pod článkem o BRQ, reakci rozhořčeného cestujícího, který si stěžoval na neochotu děvčat na brněnském check-inu. Nechtějí mu prý často vydávat palubní lístek na pokračující let z PRG, takže tam musí, poté, co ho autobus zaveze od ATR před terminál, čekat v hale, než začnou odbavovat lety do jeho destinace. Kdyby měl palubní lístek už z Brna, mohl by hned do tranzitního prostoru, kde by mu bylo, dle jeho mínění, mnohem lépe.
Je to asi nepříjemnější v případě, že je v PRG větší čekání na přípoj a náš cestující zjevně patří k oné "GoldCard" klientele, která nepohodlí tohoto druhu dost těžce nese. Nevíte o tom někdo něco bližšího, v čem vlastně spočívá ten problém? Zda v lidech, nebo v technice, v Brně, v Praze, na linkách, nebo kde? A jestli by s tím třeba nešlo něco udělat, protože to zbytečně zhoršuje pověst LKTB. Ten muž byl opravdu hodně rozezlen, a řekl bych, že se se svým negativním názorem na LKTB příliš netají.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Karel



Založen: 29.3.2007
Příspěvky: 982
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2008 4:39 pm    Předmět: Citovat

Musím říci, že hledání zpráv o letech do Brna na ruském internetu je stále těžší. Dříve stačilo vygooglit třeba slova рейс Брно, dostali jste nějakých 20 odkazů za poslední měsíc a ty se dali projet očima za 2 minuty. Dnes jich dostanete přes 1000 a v tom už se hůř orientuje, a dokazuje to, že se o LKTB v Rusku stále více mluví.
Teď jsem při tom narazil na jeden "trip record" z Prahy, ve kterém se autor lehce dotknul i našeho letiště. Píše se tam zhruba toto:
Letiště v Brně není velké, ale je moderní a pohodlné. Po přečtení negativních ohlasů na Pardubice, rozhodli jsme se vydat se do Čech přes Brno (na PRG by to bylo mnohem dražší). Podle mne, cesta přes BRQ je velmi šťastnou volbou, peníze ušetříte a pohodlně se dostanete do místa dovolené a doprava do hotelu, IMHO, není vůbec namáhavá.
Podotýkám, že bydlel v Praze a cestovali busem po D1, o které se ovšem vyjádřil dost nelichotivě. Je to také jeden pohled na konkurenci BRQ/PED, takový, který se nám dobře čte.
Doufám, že jsem správně pochopil slovo имхо, jako azbukou zapsané IMHO Very Happy .

Аэропорт в Брно небольшой, но современный и уютный. Начитавшись негативных отзывов об аэропорте в Падубице, мы перед поездкой решили отправиться в Чехию через Брно (через Пражский аэропорт получилось бы намного дороже). На мой взгляд, поездка через Брно очень удачный вариант: и денег сэкономите, и комфортабельно доберётесь до места отдыха, а трансферт в из аэропорта в отель, имхо, совершенно не напрягает.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Karel



Založen: 29.3.2007
Příspěvky: 982
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so březen 15, 2008 6:34 pm    Předmět: Citovat

Víte o tom někdo něco bližšího, na planes v provozu jsem nic takového neviděl?
http://zpravy.idnes.cz/ln-letoun-americke-tajne-sluzby-pristal-v-brne-fqr-/domaci.asp?c=A080315_115607_domaci_pei
Mimochodem, co si o tom myslíte, pomůže taková publicita LKTB? Mě se to tedy určitě nelíbí, i když nevím, jestli s tím může zrovna LKTB něco dělat. Pokud je proti tomu EU doopravdy, měli by tyto stoje prostě přidat na blacklist a nebylo by co řešit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> LKTB/BRQ Spotting Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Další
Strana 2 z 21

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com