Obsah fóra AirSpotter.eu AirSpotter.eu
European Plane Spotting and LKTB/ BRQ Spotting Forum
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Image LKTB
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> LKTB/BRQ Spotting
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2012 4:03 pm    Předmět: Citovat

No podle mne je to hrůza i včetně toho nepochopitelného apostrofu . Škoda, že nevíme kolik milionů za to utratili a zda bylo na zakázku vypsáno výběrové řízení. Raději kdyby udělali nový website místo té amatérské hrůzy co mají teď. Ne to se mi opravdu nelíbí.
Návrat nahoru
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2012 4:48 pm    Předmět: Citovat

Nový web by měl být prý v květnu. Samozřejmě zcela v souladu s tímto designem. Tak snad bude přehledný a celkově lepší než ten, který je k dispozici teď.
Co se týče toho nového designu, sám bych si ten nový vzhled dokázal představit střídmější. Je takový snad až zbytečně nabubřelý, bachratý a, jak sám trefně říkáš, se zbytečnými věcmi. Smysl apostrofu mi taky uniká, ale budu věřit, že má svůj účel, který mi třeba někdo časem prozradí. Ale říkám to jako laik, který designu nerozumí, nestudoval jej ani pro něj nemá cit. Takže asi ten návrh je excelentní. Na ten web jsem ale zvědav.

Edit: Už se mi to začíná líbit. Mimochodem, nemá ten apostrof znázorňovat vzletovou a přistávací dráhu? Zatím mě lepší vysvětlení nenapadlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JackBrno



Založen: 5.12.2007
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2012 1:18 pm    Předmět: Citovat

slávek napsal:
No podle mne je to hrůza i včetně toho nepochopitelného apostrofu . Škoda, že nevíme kolik milionů za to utratili a zda bylo na zakázku vypsáno výběrové řízení. Raději kdyby udělali nový website místo té amatérské hrůzy co mají teď. Ne to se mi opravdu nelíbí.


Slávku, zkus tomu dát trochu času Wink Nevím čím to je, ale v takřka 100% případů, kdy něco/někdo mění vizuální styl, image atd. nikomu se to nelíbí a (aniž bych se tě chtěl dotknout, tak speciálně se to týká lidí vyššího věku). To je prostě průvodní jev každé takové akce, protože lidi jsou konzervy a nesnáší změny. Ale většinou si brzy zvyknou a často potom nový vzhled přijímají rádi, takže vydrž. Jo a jinak celá ta akce změny image vznikla k 10. výročí převzetí letiště akciovou společností, což si myslím, že už je se stejným designem docela dlouho. A součástí je samozřejmě i nový web, vše by mělo být spuštěno začátkem května (nevím ale, jestli to bude přesně o půlnoci 1.5. Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karel



Založen: 29.3.2007
Příspěvky: 982
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2012 6:23 pm    Předmět: Citovat

Mě ten logotyp nijak neuráží, snad bych mu vytkl jen až příliš mnoho střízlivosti, řekl bych, že mohl být malinko výraznější. Ne moc, jen tak ču čuť, jak říkají tady v Kazachstánu. Ten apostrof, nebo jak píší autoři, grafický prvek znázorňující vzlet, nebo přistání (asi nikdy neviděli přistávat letadlo), tam možná spíš vyvažuje tu těžkou levou polovinu, nevím. Taková trochu z nouze ctnost.

Považuji se za konzervativce, zbytečně věci neměním, a lépe snáším střízlivější grafický projev, než přeplácaný. Takže ode mě zatím za 2, uvidím, jak s tím naloží na novém sajtě...

A díky Marku za odkaz Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: so duben 21, 2012 8:48 am    Předmět: Citovat

No byť jsem starej pes tak něco o grafice a grafickém písmu vím. Ta levá strana je opravdu tak těžká, že je pro cizince, kteří nemají vtištěné slovo "brno" jako je máme my, velice těžko čitelná. Zvláště když chybí výkroje v B R a O. Chápu , že jde o logotyp, aby mohl býti kryt kopyrajtem, to ale neznamená, že by měl být tak málo čitelný. No třeba si zvyknem nebo aspoň já, i když s tím přijdu zřídka do styku. Jen se bojím, aby nešli do extrému a neprdli to jako nápis na hlavní budovu. To by byla opravdu katastrofa.
Návrat nahoru
bumper



Založen: 29.9.2008
Příspěvky: 168
Bydliště: Brno - LKCM

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 1:18 pm    Předmět: Citovat

JackBrno napsal:
Slávku, zkus tomu dát trochu času Wink Nevím čím to je, ale v takřka 100% případů, kdy něco/někdo mění vizuální styl, image atd. nikomu se to nelíbí a (aniž bych se tě chtěl dotknout, tak speciálně se to týká lidí vyššího věku). To je prostě průvodní jev každé takové akce, protože lidi jsou konzervy a nesnáší změny.


Já se taky nechci nikoho dotknout, ale tohle nemá nic společného s věkem, konzervama a podobně. Je jen dobrý logotyp a špatný, tohle co jsem si prohlídnul je spíše ten druhý případ a přesně z důvodů co tu napsal slávek. Jinak by na tom nic špatného nebylo.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JackBrno



Založen: 5.12.2007
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 9:17 pm    Předmět: Citovat

Upřímě, grafice nerozumím. Jen vím na 100%, že negativní reakce se objevují vždycky, když se představuje nový design Smile Mně osobně se to docela líbí, je to modernější a zaoblené, narozdíl od původního loga s ostrými hranami. Nepochybuju, že si všichni brzy zvyknou a po starém logu pes neštěkne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: po duben 23, 2012 3:27 pm    Předmět: Citovat

Nejde přec o srovnávání starého a nového loga. Jde o to, že nové je špatně čitelné v části "brno". O tom jsem psal...
Návrat nahoru
JackBrno



Založen: 5.12.2007
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2012 5:02 pm    Předmět: Citovat

OK, OK! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kuba.biker



Založen: 4.8.2007
Příspěvky: 265
Bydliště: OPO

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2012 1:40 pm    Předmět: Citovat

V dnešní MFD rozhovor s Plackem; budou rozsirovat apron a parking, stále jednají s LH a UT snad přidá další dvě rotace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: st duben 25, 2012 8:36 am    Předmět: Citovat

Pošli odkaz, nemůžu to nikde najít...
Návrat nahoru
kuba.biker



Založen: 4.8.2007
Příspěvky: 265
Bydliště: OPO

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2012 2:32 pm    Předmět: Citovat

Bylo to ve včerejší regionální příloze, nevím, zda je to i na webu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: st duben 25, 2012 3:04 pm    Předmět: Citovat

Ajo, tak to bylo v novinách...? Škoda, včerejšek už zahučel do remitendy. Nemůžeš to naskenovat a upnout sem? No, pokusím se to ještě někde sehnat.
Návrat nahoru
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: st duben 25, 2012 4:20 pm    Předmět: Citovat

Nevíte někdo proč na planes.cz zamrzl "Provoz LKTB" ? Od února nic...
Návrat nahoru
kuba.biker



Založen: 4.8.2007
Příspěvky: 265
Bydliště: OPO

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2012 7:40 pm    Předmět: Citovat

slávek napsal:
Ajo, tak to bylo v novinách...? Škoda, včerejšek už zahučel do remitendy. Nemůžeš to naskenovat a upnout sem? No, pokusím se to ještě někde sehnat.


Bohužel, pouze jsem tím listoval u oběda v Avia Café Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> LKTB/BRQ Spotting Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 19, 20, 21  Další
Strana 13 z 21

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com