Obsah fóra AirSpotter.eu AirSpotter.eu
European Plane Spotting and LKTB/ BRQ Spotting Forum
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Jaká má být diskuse?
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> Náměty na zlepšení a vzkazy spotterům/redakci.
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Karel



Založen: 29.3.2007
Příspěvky: 982
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2007 12:57 pm    Předmět: Jaká má být diskuse? Citovat

Zdá se mi, že formanovy úvahy o náplni tohoto webu poněkud vybočují z tématu nových linek na LKTB. tak jsem si dovolil založit nové téma, kde můžeme hovořit o duchu, objektivitě, náplni i návštěvnících naší diskuse.
Za sebe mohu říci, že věřím tomu, že se zde schází především lidé, kteří mají k letadlům a LKTB v nějakém smyslu blízký vztah. Lidé, kteří mu fandí a přejí, aby se mu dařilo. Myslím, že nikdo z nás nečeká, že příspěvky budou mít charakter vědecké studie, že každý ví, že fandovství vždycky nasazuje svým obětem narůžovělé brýle, a to je právě to, co dodává takové diskusi atmosféru.
Jsem si také vědom toho, že svými četnými příspěvky asi ovlivňuji poměrně dost duch diskuse, a jsem si vědom také toho, že občas nějaký ten osten obsahují. Proto se chci formana zeptat, neměl-li jsem být tím největším propagátorem a diktátorem já, místo Marka?
Myslím, že v diskusích jako je tato má každý možnost svobodně vyjádřit svůj názor, jen bych se rád přimluvil, aby se to vždy obešlo bez negativních emocí a osobních invektiv. Nevím, jak jiní, ale za sebe mohu říci, že bych uvítal, kdyby třeba forman založil v letištích celého světa thread o LKMT , kde bychom mohli diskutovat, co nového v "bratrské" Ostravě. Já mám LKMT i Ostravu rád, rád se tam vracím, to město má zvláštního ducha. A oživení mu opravdu přeji a věřím v jeho budoucnost.
A co vám ostatním v diskusi chybí, nebo naopak třeba trochu vadí?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dan A.



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 29
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 9:29 am    Předmět: Citovat

Karle, já myslím, že forman už sem nepáchne, poté, co jsme mu tak vynadali. (Ale patřilo mu to, zjevně nepochopil smysl tohoto fóra).

Já osobně jsem s tímto fórem velmi spokojen, chtěl bych za něj Markovi moc poděkovat. Jediné, s čím nejsem spokojen, jsem já - málo sem přispívám, takže se to budu od teďka snažit vylepšit. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 8:49 pm    Předmět: Citovat

Dan A.: Za fórum není vůbec třeba děkovat, od toho tu je, aby se zde mohli setkávat lidé se stejným zájmem Wink.
Ano, absolutně souhlasím, měl bys přispívání vylepšit Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Karel



Založen: 29.3.2007
Příspěvky: 982
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 3:05 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že Marek si pochvalu zaslouží, nejen proto, že fórum založil, ale také, že trpělivě odstraňuje všechny ty spamy. Forman už asi opravdu definitivně přestal přispívat na toto fórum, pokud ještě napíše, doufám, že vylepší svůj styl, aby působil méně negativisticky a neobsahoval otevřené invektivy Very Happy
Pokud se Vám Dane A. podaří najít čas a častěji přispívat bude moc fajn, pokud ten čas a chuť najdou i další, třeba i dosud nezaregistrovaní, bude ještě lépe. Hlavně doufejme, že bude pořád dost dobrých témat o čem psát, a že se bude brněnskému letišti a jeho přátelům dobře dařit Very Happy Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
forman



Založen: 3.8.2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 7:51 pm    Předmět: Re Citovat

Zdravim vas vsechny po hodne dlouhe dobe. Jak tak cas pokrocil, i ze me opadlo prvotni ovlivneni emocemi a duchaplnymi prispevky. Vsichni co jste tady bych se vam mozna mohl omluvit za nekorektnost a neformalnost. V prvnich chvilich stravenych na tomto foru mi po precteni par prispevku nejak nedalo nesmat se vam tady nad vasimi vyroky ohledne rozvoji letiste. Byli a jste blahovi, ale to uz tedy asi k tomu vsemu patri.

Pokud jsem tedy nekoho poskodil, coz se zrejme stalo, omlouvam se mu tedy timto zpusobem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
j.ree



Založen: 19.8.2007
Příspěvky: 209
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 8:10 pm    Předmět: Re: Jaká má být diskuse? Citovat

Karel napsal:
Nevím, jak jiní, ale za sebe mohu říci, že bych uvítal, kdyby třeba forman založil v letištích celého světa thread o LKMT , kde bychom mohli diskutovat, co nového v "bratrské" Ostravě. Já mám LKMT i Ostravu rád, rád se tam vracím, to město má zvláštního ducha. A oživení mu opravdu přeji a věřím v jeho budoucnost.


Zdravim vsechny, i formana. Karle, pises o foru LKMT, ja jsem byl rychlejsi nez forman a zalozil jsem ho na http://lkmt.tym.cz Very Happy
_________________
www.lkmt.cz | j.ree
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Karel



Založen: 29.3.2007
Příspěvky: 982
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 9:29 am    Předmět: Citovat

Blahopřeji k novému webu s diskusním fórem. Velmi se mi líbí sloupek s aktualitami, a přeji, aby bylo do něj stále co psát, a aby to byly samé dobré zprávy.
Mrkl jsem se také na anketu na oficiálních LKMT stránkách, kde mají návštěvníci vybrat z 12 destinací. Kromě těch obvyklých tam jsou také pro mě poněkud překvapivější jako Waršava, Helsinky, a hlavně dva pobaltské státy. A zase ne třeba Petrohrad, Irsko, Španělsko nebo Itálie. Asi k tomu mají své důvody... Ale to už jsem se dostal dost daleko od tématu tohoto threadu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
j.ree



Založen: 19.8.2007
Příspěvky: 209
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 2:55 pm    Předmět: Re Karel Citovat

Diky Karle... jsem rad ze se web libi. Ale zanedlouho jej bude cekat mirna aktualizace, nebot mi tam nesedi par veci. To je ale off.

Se tam kdyztam muzes registrovat tez LOL
_________________
www.lkmt.cz | j.ree
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 7:04 pm    Předmět: Citovat

2 marek: zdá se že budeš muset ověřovat každého, kdo se bude chtít přihlásit. Nějak si sem zvykají chodit různí šmejdi ze Spokojených Států, kteří nemají s naší komunitou nic společného. Když si spočítáš, že víc jak 50 slušných účastníků tohoto specializovaného fóra nebude, tak se ověřování identity vyplatí... myslím si já
Slávek
Návrat nahoru
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 7:45 pm    Předmět: Citovat

slávek: Přiznávám, že o této možnosti jsem v poslední době taky začal uvažovat. Sice jsem už cca 10 IP adres zabanoval, ale je vidět, že to nepomáhá... Takže potvrzení registrace asi opravdu změním na confirm od admina. Asi budu mít zaspamovaný e-mail, ale aspoň bude čisté fórum Wink. Zase na druhou stranu pokud by někdo chtěl nějak akutně něčím přispět, bylo by mu v tom zabráněno, pokud bych teda zrovna neseděl u kompu.
Tákže pokud někdo zvažuje registraci, tak doporučuji regnout se v nejbližší době, páč já nejsem online neustále a tím pádem nebudu moci potvrzovat moc pružně...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 8:01 pm    Předmět: Citovat

No to je sice pro omezenou komunitu dobrý filtr, ale je to vlastně taky taková registrace vyžadující zásah admina. Nicméně si myslím, že jej to za chvíli přestane bavit, protože se pravděpodobně jedná o stále téhož šmejda, který to zkouší pod různými nicky.
S.
Návrat nahoru
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 8:04 pm    Předmět: Citovat

2Jirka: Jirko Vy tam v Luhačovicích Kurort máte nějaký moskevský čas nebo co???? Shocked
Slávek
Návrat nahoru
JirKa



Založen: 18.6.2007
Příspěvky: 106
Bydliště: Luhačovice a Brno

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 1:47 am    Předmět: Citovat

MarekV napsal:
slávek: Přiznávám, že o této možnosti jsem v poslední době taky začal uvažovat. Sice jsem už cca 10 IP adres zabanoval, ale je vidět, že to nepomáhá... Takže potvrzení registrace asi opravdu změním na confirm od admina. Asi budu mít zaspamovaný e-mail, ale aspoň bude čisté fórum Wink. Zase na druhou stranu pokud by někdo chtěl nějak akutně něčím přispět, bylo by mu v tom zabráněno, pokud bych teda zrovna neseděl u kompu.
Tákže pokud někdo zvažuje registraci, tak doporučuji regnout se v nejbližší době, páč já nejsem online neustále a tím pádem nebudu moci potvrzovat moc pružně...


A nebylo by lepsi dat jako podminky registrace nejakou otazku, na kterou by zmineni "spokojeni smejdi" neznali odpoved? Smile Stacilo by neco jednoducheho, napr (ted placnu co me jako prvni napadne) kolik drah ma LKTB, nebo v jake casti Brna se letiste nachaci, to je fuk, v podstate to muze jakakoliv otazka polozena v CESTINE a "smejdi/roboti" ne ni odpoved znat nebudou. ---==> jednoduche a uciine reseni tohoto probelmu. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
JirKa



Založen: 18.6.2007
Příspěvky: 106
Bydliště: Luhačovice a Brno

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 9:51 am    Předmět: Citovat

slávek napsal:
2Jirka: Jirko Vy tam v Luhačovicích Kurort máte nějaký moskevský čas nebo co???? Shocked
Slávek


Slavek: No datum a cas tam vklada tady to forum resp. server, ne ja. Smile Takze problem bude nekde jinde... Ale dik za upozorneni, sam bych si toho nevsiml, je to zajimava anomalie. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
JirKa



Založen: 18.6.2007
Příspěvky: 106
Bydliště: Luhačovice a Brno

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 9:53 am    Předmět: Citovat

Stejne je to zajimave, tento prisepevek vkladam v 10:53, tento cas mi ukazuje notebook, hodinky, mobil, pda a budik, tak bude snad spravne...a cas vlozeni uvedeny u toho prisepvku, je...? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> Náměty na zlepšení a vzkazy spotterům/redakci. Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com