Obsah fóra AirSpotter.eu AirSpotter.eu
European Plane Spotting and LKTB/ BRQ Spotting Forum
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Spotterska 24
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> LKTB/BRQ Spotting
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hovňousek



Založen: 14.4.2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Petřvald (u LKMT), Au in der Hallertau (Bavorsko, Německo)

PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2008 10:28 pm    Předmět: Citovat

MarekV napsal:
Termín Spotterské 24 hodinovky pro rok 2008 je sobota 5.července.


Nazdárek lidičky. Je mi ctí, že můžu letos dorazit na vaši spotterskou čtyřiadvacítku a být tam nonstop. Nicméně, chci se zeptat na čas, kdy tahle velkolepá akce vypukne, abych mohl včas dorazit... Díkes za odpověď
_________________
__________________________________________
Radim Tyleček, LKMT/EDDM Spotter
www.lkmtspotter.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2008 10:44 pm    Předmět: Citovat

Tak to jsem potěšen, že dorazíš až z Ostravy a rovnou na celých 24 hodin! Smile. Spotterská 24 hodinovka začíná tradičně v 10:00 local, ale je vhodné být zde již chvíli předem, sraz je u Herbstu. V nejbližší době se určitě na planes objeví přesné info včetně plakátku jako tomu v minulých letech (alespoň doufám Smile ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JackBrno



Založen: 5.12.2007
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 10:58 am    Předmět: Citovat

MarekV napsal:
Tak to jsem potěšen, že dorazíš až z Ostravy a rovnou na celých 24 hodin! Smile. Spotterská 24 hodinovka začíná tradičně v 10:00 local, ale je vhodné být zde již chvíli předem, sraz je u Herbstu. V nejbližší době se určitě na planes objeví přesné info včetně plakátku jako tomu v minulých letech (alespoň doufám Smile ).


Platí se nějaké vstupné? Wink 5.7. mám denní směnu, tak si říkám, že bych se po práci (po 18.hod) aspoň na chvíli stavil podívat, jak taková spotting akce vypadá, jestli tedy není problém se tam dodatečně dostat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondra



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: so červen 21, 2008 8:16 am    Předmět: Citovat

JackBrno napsal:
MarekV napsal:
Tak to jsem potěšen, že dorazíš až z Ostravy a rovnou na celých 24 hodin! Smile. Spotterská 24 hodinovka začíná tradičně v 10:00 local, ale je vhodné být zde již chvíli předem, sraz je u Herbstu. V nejbližší době se určitě na planes objeví přesné info včetně plakátku jako tomu v minulých letech (alespoň doufám Smile ).


Platí se nějaké vstupné? Wink 5.7. mám denní směnu, tak si říkám, že bych se po práci (po 18.hod) aspoň na chvíli stavil podívat, jak taková spotting akce vypadá, jestli tedy není problém se tam dodatečně dostat.


Plakátek je již na planes.cz a byly také spuštěny (obnoveny) info stránky:

www.brno-airport.info/lktb24

vstupné se neplatí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hovňousek



Založen: 14.4.2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Petřvald (u LKMT), Au in der Hallertau (Bavorsko, Německo)

PříspěvekZaslal: so červen 21, 2008 8:36 am    Předmět: Citovat

Můžu taky připojit pozvánku na svůj web www.lkmtspotter.estranky.cz?
_________________
__________________________________________
Radim Tyleček, LKMT/EDDM Spotter
www.lkmtspotter.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hovňousek



Založen: 14.4.2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Petřvald (u LKMT), Au in der Hallertau (Bavorsko, Německo)

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 9:54 pm    Předmět: Citovat

Nazdárek lidičky. Když jsem tak uvažoval nad svým výletem do BRQ na vaši čtyřiadvacítku, tak mě napadla myšlenka, že bych se vás, jakož to vyučený kadeřník, chtěl zeptat, jestli nebude chtít někdo během čtyřiadvacky ostříhat, nabarvit, event. melír. Jsem tak uvažoval, že bych mohl s sebou vzít vercajk a kdyby to bylo někomu při chuti a zrovna plánoval návštěvu kadeřnictví, že bychom to mohli zmáknout při jednom. Sice vim, že tahle akce není kadeřnickou show, ale řekl jsem si, že za zeptání nic nedám...
_________________
__________________________________________
Radim Tyleček, LKMT/EDDM Spotter
www.lkmtspotter.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 10:09 pm    Předmět: Citovat

To děkujeme za nabídku! Very Happy Třeba se někdo kadeřníkachtivý najde.
Jinak pozvánku samozřejmě připojit můžeš, to není problém, když je to pro nás reklama...
JackBrno: Budeme jedině rádi, když se mezi nás zastavíte! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bugr



Založen: 25.6.2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st červen 25, 2008 9:10 am    Předmět: Citovat

Vstupný je bečka piva, to je snad jasný.
_________________
http://www.planesvideo.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JackBrno



Založen: 5.12.2007
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 11:43 am    Předmět: Citovat

bugr napsal:
Vstupný je bečka piva, to je snad jasný.


Já se můžu stavit jen na chvíli, takže to by bylo tak na jeden lahváč Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bugr



Založen: 25.6.2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 4:04 pm    Předmět: Citovat

jo a berte si svoje sklo, to sebou tahat odmítám. A drobný nepotřebujete, půllitr je za pade Very Happy
_________________
http://www.planesvideo.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hovňousek



Založen: 14.4.2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Petřvald (u LKMT), Au in der Hallertau (Bavorsko, Německo)

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 1:32 pm    Předmět: Citovat

Tak jak jste spokojeni se čtyřiadvacítkou? Pisněte sem svý názory, když tak, jestli můžu poprosit, přidejte i odkazy na svý stránky s fotkami, příp. s videem...

Díkes a jsem s pozdravem
_________________
__________________________________________
Radim Tyleček, LKMT/EDDM Spotter
www.lkmtspotter.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JirKa



Založen: 18.6.2007
Příspěvky: 106
Bydliště: Luhačovice a Brno

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 2:40 pm    Předmět: Citovat

Hovňousek napsal:
Tak jak jste spokojeni se čtyřiadvacítkou? Pisněte sem svý názory, když tak, jestli můžu poprosit, přidejte i odkazy na svý stránky s fotkami, příp. s videem...

Díkes a jsem s pozdravem


Podarena akce stejne jako loni, snad jen provoz mohl byt vetsi. Smile Moje fotky jsou na webu viz odkaz nize.
_________________
JirKa

Fotogalerie (nejen letecká)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Richard



Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 4:16 pm    Předmět: Citovat

bugr napsal:
jo a berte si svoje sklo, to sebou tahat odmítám. A drobný nepotřebujete, půllitr je za pade Very Happy


zatra, teď koukám na tu cenu, to bych měl slečně T. ještě doplatit za maso! Surprised
_________________
Richard
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hansb



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 212
Bydliště: BRQ/LKTB

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 6:14 pm    Předmět: Citovat

Jirka: Víš, že si na fotce na svym webu nejsi moc podobnej? Asi po dvou dnech sem se dozvěděl, že ten maník, co tam s nama byl si ty Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JirKa



Založen: 18.6.2007
Příspěvky: 106
Bydliště: Luhačovice a Brno

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 8:41 pm    Předmět: Citovat

Hansb napsal:
Jirka: Víš, že si na fotce na svym webu nejsi moc podobnej? Asi po dvou dnech sem se dozvěděl, že ten maník, co tam s nama byl si ty Laughing Laughing


Fakt? Tak to ses prvni kdo mi to rika. Smile Pritom ta fotka neni tak stara... Smile Asi ty vlasy... Smile
_________________
JirKa

Fotogalerie (nejen letecká)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> LKTB/BRQ Spotting Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 3 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com